„Sięgnij gwiazd” z Julą – Portal PR - 24PR
„Sięgnij gwiazd” z Julą

26.09.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Popularna wokalistka Jula została gwiazdą pierwszego w historii marki musicalu Monster High™.
24 września do sklepów w całej Polsce trafią płyty – DVD z filmem oraz CD z piosenkami z musicalu. Natomiast 1 października na stronie Monster High rusza wielki konkurs wokalny. Jest o co walczyć! Główna nagroda to sesja nagraniowa w profesjonalnym studio, która zarejestrowana zostanie w formie teledysku. Podczas sesji laureat konkursu wykona wspólnie z Julą finałową piosenkę „Sięgnij gwiazd” z musicalu „Boo York, Boo York”.

Jula to młoda wokalistka, która zdobyła internetową sławę dzięki swoim amatorskim nagraniom na YouTube. W ciągu kilku lat utwory jej autorstwa osiągnęły 30 milionów wyświetleń w Internecie. Szybko rosnąca popularność młodej wokalistki zainteresowała profesjonalistów z branży muzycznej. Do tej pory ukazały się jej cztery single oraz dwa albumy („180°” i „Na krawędzi”). Jula jest laureatką wielu prestiżowych nagród i idolką młodego pokolenia. W tej chwili artystka pracuje nad materiałem do swojej piątej płyty, która ukaże się niebawem.

Jula wcieliła się wokalnie w jedną z postaci Monster High™ w najnowszym musicalu „Boo York, Boo York”. Piosenkarka specjalnie na potrzeby filmu nagrała piosenki w polskiej wersji językowej, użyczając głosu głównej bohaterce. Artystka wzięła również udział w sesji zdjęciowej promującej musical, piosenki, a także wyjątkowy konkurs przygotowany przez markę Monster High™.
W musicalu Jula wciela się w rolę Catty Noir, z którą, jak się okazuje, wiele ją łączy. Catty, uczennica Straszyceum ze świata Monster High™ (odpowiednik naszego liceum), jest jednocześnie

Fot. P. Tarasewicz

gwiazdą muzyki pop i idolką nastolatków. Jak mówi Jula: Moja bohaterka lubi eksperymentować
i wciąż poszukuje swojej muzycznej drogi. Bardzo dużo od siebie wymaga, a w swoich utworach chce przekazywać prawdziwe i szczere emocje. Jesteśmy w tym do siebie bardzo podobne. Piosenki, które śpiewam w musicalu jako Catty, są naprawdę świetne, mają dobre teksty i mądre przesłanie.

BOO YORK, BOO YORK
Monster High™ to opowieść o codziennych przygodach wyjątkowych nastolatków chodzących do Straszyceum. Tym razem straszyciółki (w naszym świecie odpowiednik przyjaciółek) wybierają się w wymarzoną podróż do Boo Yorku. Podobnie jak Nowy Jork dla nas, tak dla bohaterów musicalu Boo York to miasto marzeń. W nim odbywają się eleganckie gale, największe imprezy, a na każdej ulicy gra muzyka. Na bohaterów czeka tam wiele przygód, których z pewnością się nie spodziewają. Czy uda im się odwiedzić Bloodway, stanąć na Times Scare i wspiąć na sam szczyt Statuy Potworności? Czy Catty odnajdzie w tym wyjątkowym miejscu utraconą inspirację do pisania swoich przebojów? Czy straszyciółki poradzą sobie z zaskakującym zwrotem wydarzeń? Wszystko wyjaśni się
24 września, kiedy na sklepowych półkach pojawi się płyta DVD z pierwszym w historii marki musicalem Monster High™ „Boo York Boo York” oraz CD z piosenkami, między innymi w wykonaniu Juli.
Cieszę się z udziału w tym projekcie, bo miałam okazję uczestniczyć w czymś zupełnie dla mnie nieznanym i sprawdzić się w dubbingu piosenek. Myślę, że każdy powinien spróbować swoich sił w czymś nowym, dlatego też przygotowaliśmy dla fanów wyjątkową atrakcję – dodaje wokalistka i zaprasza do pokazania światu swojego talentu w wokalnym konkursie Sięgnij Gwiazd.
Fot. P. Tarasewicz
WYGRAJ UDZIAŁ W SESJI NAGRANIOWEJ Z JULĄ W PROFESJONALNYM STUDIO!
Jula wraz z marką Monster High™ przygotowała wyjątkowy konkurs wokalny „Sięgnij Gwiazd”. Plebiscyt skierowany jest do młodych ludzi, którzy pragną spełniać swoje marzenia. Do tych, którzy mimo swoich niedoskonałości, podobnie jak bohaterowie Monster High™, odważą się na bycie sobą. Każdy fan marki będzie mógł pokazać światu skrywany dotąd talent wokalny i wspólnie z Julą sięgnąć gwiazd.

Aby zawalczyć o fantastyczną nagrodę główną, jaką jest udział w profesjonalnej sesji nagraniowej i występ w teledysku wspólnie z Julą, należy nagrać własną wersję finałowej piosenki musicalu „Boo York, Boo York” – „Sięgnij gwiazd”. Nagranie należy przesłać na stronie konkursowej www.monsterhigh.com/siegnijgwiazd. Konkurs trwa od 1 do 31 października 2015 r. Już teraz można zacząć ćwiczyć z Julą, odtwarzając tu teledysk karaoke „Sięgnij gwiazd” | Monster High.

Monster High – odważysz się na bycie sobą?

Zapraszamy na oficjalne kanały marki:
www.monsterhigh.pl
www.facebook.com/Monster-High
www.youtube.com/user/MonsterHighPolska
www.instagram.com/monsterhigh
www.youtube.com/watch?v=eNgo3__z27E&list=PLZiZJmrwNwJe9UtNphfGWNWsw6934qQCA&index=13

Link do piosenek z musicalu Boo York Boo York – http://tiny.pl/gm926

Patron medialny: Nickelodeon

Dystrybutor lalek z filmu: Mattel, Inc.
Dystrybutor DVD z filmem: Filmostrada sp. z o. o.
Dystrybutor CD z piosenkami z filmu: Universal Music Polska

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.