Żywińska wzmocni dział Social Media w Veneo – Portal PR - 24PR
Żywińska wzmocni dział Social Media w Veneo

21.09.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Nowym specjalistą ds. Social Media w agencji interaktywnej Veneo, została Aleksandra Żywińska. Będzie odpowiedzialna za działania w obszarze Social Media dla stałych klientów agencji, takich jak Konspol, Pamapol, Paclan.

Żywińska odpowiadać będzie przede wszystkim za komunikację klientów komercyjnych agencji w kanałach społecznościowych. Będzie opiekować się markami kompleksowo: począwszy od tworzenia i strategicznego planowania contentu, przez kreowanie koncepcji dla kampanii, po monitorowanie i analizę efektów działań marketingowych.
Aleksandra jest absolwentką Tekstów Kultury na Wydziale Polonistyki UJ, a swoją pasję do marketingu rozwinęła dzięki wiedzy zdobytej na podyplomowym Marketingu Internetowym AGH. Do Veneo trafiła ze startupu Rombo Games. Wcześniej doświadczenie zdobywała w agencji Umbrella Marketing Group. Swoje zamiłowanie do języka ojczystego wykorzystuje nie tylko w pracy zawodowej, lecz również pisząc recenzje literatury i zajmując się korektą.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.