Consulting & More z włoską marką Blanc MariClò – Portal PR - 24PR
Consulting & More z włoską marką Blanc MariClò

20.10.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Consulting & More rozpoczęła współpracę z nowym Klientem – włoską marką Blanc Ma-riClò. Blanc MariClò to jedna z najbardziej popularnych we Włoszech marek z branży wnętrzar-skiej, która oferuje artykuły utrzymane w stylu shabby chic i w klimacie Toskanii. Consulting & More będzie wspierało swojego Klienta w działaniach z zakresu public relations.

Blanc MariClò to rodzinna marka o wieloletniej historii wywodząca się z Toskanii, która swoim klien-tom oferuje stylowe meble, klimatyczne oświetlenie i dodatki wyposażenia wnętrz. Wszystkie arty-kuły wnętrzarskie znajdujące się w jej ofercie utrzymane są w stylu shabby chic – łączą nowocze-sność z elementami retro. We Włoszech Blanc MariClò jest jedną z najpopularniejszych marek w branży wnętrzarskiej. Z roku na rok zyskuje ona na popularności również w innych europejskich państwach, czego dowodem jest otwarty właśnie pierwszy sklep w Polsce (zlokalizowany na war-szawskich Kabatach).

Consulting & More będzie odpowiedzialne za działania z zakresu public relations (media i blogger relations) prowadzone dla Klienta. Agencja zorganizowała także oficjalny launch marki połączony z otwarciem sklepu. Consulting & More pozyskało Klienta na drodze rekomendacji, a współpraca została podjęta na okres 6 miesięcy. Za projekt odpowiedzialna jest Paulina Sujka (PR Account Exe-cutive).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.