endorfina events zorganizowała pierwszą Galę PGE Ekstraligi – Portal PR - 24PR
endorfina events zorganizowała pierwszą Galę PGE Ekstraligi

16.10.2015 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

12 października odbyła się Gala PGE Ekstraligi zamykająca sezon żużlowy. Najważniejszym punktem wieczoru było przyznanie „Szczakieli” – indywidualnych nagród za największe osiągnięcia w minionym sezonie. Była to pierwsza gala podsumowująca żużlową rywalizację, która od tej pory ma się odbywać rokrocznie. Za organizację eventu odpowiadała agencja endorfina events.

PGE Ekstraliga oraz platforma NC+ – organizatorzy Gali – postanowili uroczyście podsumować tegoroczne rozgrywki i uhonorować ich bohaterów nagrodami. W tym celu do współpracy zaproszono agencję endorfina events, która ma również na swoim koncie realizację wydarzeń zamykających sezon piłkarskiej Ekstraklasy.
Galę zorganizowano w warszawskim hotelu Hilton, gdzie zebrało się 400 gości, a wśród nich – zawodnicy, trenerzy, menedżerowie i prezesi klubów, a także gwiazdy innych dyscyplin sportowych. Najważniejszą atrakcją wieczoru było przyznanie w 8 kategoriach statuetek „Szczakieli” m.in. dla najlepszego polskiego zawodnika, najlepszego zawodnika zagranicznego, najlepszego juniora, najlepszego trenera oraz debiutanta sezonu 2015. Laureatem specjalnej nagrody „Złotego Szczakiela” został sam Jerzy Szczakiel – mistrz świata w żużlu z 1973 roku – na którego cześć nazwano statuetki. Wśród wręczających byli m.in.: Krzysztof Hołowczyc i Otylia Jędrzejczak. Galę PGE Ekstraligi poprowadził duet: Omenaa Mensah i Marcin Majewski.
Nad całością przedsięwzięcia czuwał 6-osobowy zespół producencki endorfina events. Do zadań agencji należała kompleksowa organizacja wydarzenia, koordynacja lokalizacji, obsługa techniczna oraz świadczenia sponsorskie. Również scenografia została zaprojektowana przez ekipę endorfiny. Została ona głównie oparta o światła estradowe, które w połączeniu z ciemną oprawą sceny i wnętrza sali, nadały bardzo eleganckiego charakteru.
Wydarzenie było relacjonowane na żywo przez nSport+ HD.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.