Smaki i kolory sezonu w nowej reklamie Książęcego – Portal PR - 24PR
Smaki i kolory sezonu w nowej reklamie Książęcego

16.10.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Z nadejściem jesieni kolekcja Książęcego powiększa się o Książęce Burgundowe Trzy Słody. To kolejna piwna kompozycja „do odkrycia”, która pozytywnie zaskoczy piwoszy i rozbudzi ich wyobraźnię. O tym, jak smakuje sezonowy wariant dowiemy się z nowej reklamy telewizyjnej, której premiera już w poniedziałek, 19 października.

Spot, który będzie można oglądać w telewizji i na kanałach VOD już od poniedziałku, spójnie nawiązuje do poprzednich reklam Książęcego. Marka po raz kolejny zaprasza miłośników piwa do swojego świata, w którym każdy ma „nie jedno do odkrycia”. Tym razem odkrywany jest wariant sezonowy – uwarzony z trzech słodów: jasnego, karmelowego aromatycznego
i karmelowego ciemnego z dodatkiem owoców dzikiej róży.

Za przygotowanie reklamy odpowiada Agencja Nairobia i dom produkcyjny OTO Film, na czele z duetem reżyserskim – Katarzyną Kijek i Przemysławem Adamskim. Do zaprezentowania tej wyjątkowej, piwnej kompozycji, wykorzystali oni technikę poklatkową. W spocie widzimy nie tylko składniki, z których uwarzono trunek, ale i poznajemy wyczuwalne w nim aromaty i składniki, z którymi Książęce Burgundowe Trzy Słody najlepiej się komponują.

Limitowane Książęce Burgundowe Trzy Słody otrzyma wsparcie zarówno w telewizji, jak i Internecie. Za działania BTL odpowiada agencja Nairobia, która wraz z OTO Film przygotowała spot reklamowy. Akcje w digitalu prowadzi Lubię To. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy MEC. Strategię PR realizuje Q&A Communications.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.