Vibrostation Poland wybrało agencję do obsługi PR – Portal PR - 24PR
Vibrostation Poland wybrało agencję do obsługi PR

20.10.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Good One PR od połowy października rozpoczęła współpracę z Vibrostation Poland. Do zadań agencji należy obsługa public relations firmy na polskim rynku oraz doradztwo w zakresie promocji i reklamy.

Firma Vibrostation Poland jest wyłącznym dystrybutorem komercyjnych platform wibracyjnych do ćwiczeń – Vibrostation – w naszym kraju, a także franczyzodawcą na studia treningowe Vibrostation Training Studio. Oferowane przez nią platformy wykorzystywane są komercyjnie, m. in. w siłowniach, hotelach, salonach SPA oraz gabinetach kosmetycznych, a także do treningu w domu.
W ramach działań public relations agencja odpowiedzialna będzie za PR korporacyjny, PR produktowy, e-PR oraz doradztwo w zakresie promocji i reklamy. Osobą kontaktową w sprawie projektu po stronie Good One PR jest Ewelina Puławska. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.