VIRGIN MOBILE ZE OFERTĄ SPECJALNĄ NA ALLEGRO – Portal PR - 24PR
VIRGIN MOBILE ZE OFERTĄ SPECJALNĄ NA ALLEGRO

20.10.2015 Kategoria: TECH. Autor: admin

Virgin Mobile, największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce, właśnie udostępnił swoją specjalną ofertę na portalu Allegro.pl. Flagowe produkty marki można teraz uzyskać z bonusami lub gadżetami, natomiast przy zakupie łącznie kilku starterów z pakietami, klienci otrzymują atrakcyjne zniżki.

Virgin Mobile pojawiło się na Allegro.pl w zakładce Strefa Marek, zrzeszającej najlepsze polskie i zagraniczne firmy.

– Virgin Mobile Polska stale umacnia swoją pozycję pod kątem sprzedaży online. Mocno zachęcamy wszystkich do wykorzystywania możliwości internetu oraz dokonywania łatwych i szybkich zakupów na stronie Virginmobile.pl. Z kolei Allegro.pl to najpopularniejszy portal aukcyjny w Polsce, a osoby korzystające z niego są świadomymi konsumentami, którzy szukają wyjątkowo konkurencyjnych ofert. Dlatego naturalnym zjawiskiem jest nasze pojawienie się w Strefie Marek Allegro.pl – wyjaśnia Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

Operator oferuje 7 specjalnych zestawów, głównie bazujących na swoim popularnym produkcie – pakiecie #BEZLIMITU za 29 zł, zawierającym nielimitowane rozmowy, SMS-y, 5GB Internetu oraz kilka darmowych aplikacji. Dodatkowo, poprzez portal Allegro.pl, pakiet #DLAMNIESUPER (zawierający 10 GB Internetu oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i darmowe, kluczowe aplikacje) można zakupić za 49 zł zamiast 59 zł.

Produkty specjalne dostępne na platformie Allegro.pl to:
– starter z pakietem #BEZLIMITU + brelok za 29 zł;
– starter z pakietem #BEZLIMITU + opaska odblaskowa za 29 zł;
– starter z pakietem #BEZLIMITU + bonusowe doładowanie w wysokości 50% pierwszego, płatnego doładowania;
– dwa startery z numerami po kolei + pakiet #BEZLIMITU na każdym za 49 zł (oszczędność – 9 zł);
– trzy startery z numerami po kolei + pakiet #BEZLIMITU na każdym za 69 zł (oszczędność – 18 zł);
– cztery startery z numerami po kolei + pakiet #BEZLIMITU na każdym za 89 zł (oszczędność – 27 zł)
– starter z wyjątkowym, czyli „Złotym Numerem” + pakiet #DLAMNIESUPER za 149 zł.

Link do Strefy Virgin Mobile: http://bit.ly/1M0j7Vs

W Strefie Marek użytkownik może dokonać zakupu ze swojego standardowego konta na Allegro.

***
Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań.

Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

Więcej informacji na: www.virginmobile.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.