VOX Music TV na dolnośląskim multipleksie – Portal PR - 24PR
VOX Music TV na dolnośląskim multipleksie

01.10.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Spółka Lemon Records podpisała umowę z Telewizją Dolnośląską Echo na udostępnienie kanału VOX Music TV na multipleksie MUX L4. Dzięki temu VOX Music TV poszerzy zasięg o ok. milion osób, zamieszkujących obszar wrocławsko-świdnicki.

Kanał muzyczno-rozrywkowy VOX Music TV, którego nadawcą jest Lemon Records, prezentuje teledyski z największymi hitami dyskotekowymi lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne o poszczególnych gatunkach muzycznych, historiach zespołów i wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Kanał obecny jest na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku.

Spółka Telewizja Dolnośląska Echo jest operatorem multipleksu MUX L4, który we wrześniu rozpoczął emisję sygnału testowego.

…………………………………………………………………………………………………………………………
Sygnał VOX Music TV emitowany jest już na multipleksach lokalnych, obejmujących zasięgiem okolice Rybnika, Radomska i Łużyc. Kanał dostępny jest także w ofercie platform satelitarnych i większości operatorów kablowych w Polsce.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.