„W szkole gramy” – znamy zwycięzcę I edycji konkursu ESKA TV – Portal PR - 24PR
„W szkole gramy” – znamy zwycięzcę I edycji konkursu ESKA TV

20.10.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Uczniowie z Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim wygrali w konkursie organizowanym przez ESKA TV „W szkole gramy”. To właśnie w ich szkole odbędzie się ekskluzywny koncert Cleo.

Uczniowskie ekipy filmowe rywalizujące o koncert Cleo w swojej szkole nadesłały łącznie 172 zgłoszenia. Jury do finału zakwalifikowało 7 teledysków. Wyróżnione ekipy miały możliwość zaprezentowania się w „Najlepszym programie” nadawanym w ESKA TV. O wyłonieniu ostatecznego zwycięzcy zadecydowało głosowanie internautów – najwięcej głosów zdobył teledysk nagrany przez uczniów Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim. Zwycięska szkoła otrzyma ponadto darowiznę wysokości 10 000 zł.

Koncert Cleo w Zespole Szkół w Gorzowie Śląskim odbędzie się 21 października. Będzie go można obejrzeć również w całości w ESKA TV już 31 października (sobota).

Kolejna edycja akcji ESKA TV „W szkole gramy” planowana jest na listopad. Stacja niebawem ogłosi gwiazdę II edycji konkursu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.