EKSCYTUJĄCA PODRÓŻ Z THE RED ROAD DZIĘKI MARATONOWI DRUGIEGO SEZONU NA SUNDANCE CHANNEL – Portal PR - 24PR
EKSCYTUJĄCA PODRÓŻ Z THE RED ROAD DZIĘKI MARATONOWI DRUGIEGO SEZONU NA SUNDANCE CHANNEL

17.11.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Sundance Channel ogłosił, że w sobotę 19 grudnia o godz. 12:00 zaprezentuje maraton drugiego sezonu serialu The Red Road. To wyjątkowa szansa dla tych, którzy chcą przypomnieć sobie perypetie bohaterów oraz doświadczyć wszystkich ekscytujących zwrotów akcji tego wysokooktanowego thrillera, bowiem Sundance wyemituje wszystkie 6 odcinków serialu w całości.

Okrzyknięty przez Associated Press jako „niezwykle trzymający w napięciu”, utrzymany w szybkim tempie serial The Red Road eksploruje temat konfliktu między sąsiadującymi społecznościami na granicy Nowego Jorku i New Jersey. Bezkompromisowy thriller, do którego scenariusz napisał znany scenarzysta Aaron Guzikowski (Kontrabanda, Labirynt), a producentem jest Sarah Condon (Spojrzenia, Bored to Death) zabiera widzów w zaskakującą podróż do mrocznego i ciemnego świata, w którym morderstwo lidera lokalnej społeczności jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. Zabójstwo to ma dalekosiężne skutki i zmusza wszystkich mieszkańców miasta do zweryfikowania wyznawanych przez nich wartości, przyjaźni i sojuszów.

W drugim sezonie The Red Road, który został okrzyknięty przez The Associated Press niezwykle pasjonującym serialem, nie brakuje nieoczekiwanych zwrotów akcji. Trzymający w napięciu thriller, do którego

Drugi sezon rozpoczyna się od pełnej napięcia strzelaniny z udziałem lokalnego policjanta Harolda Jensena (Martin Henderson) i Philipa Kopusa (Jason Momoa), niebezpiecznego członka plemienia rdzennych Amerykanów. Żona Harolda, Jean (Julianne Nicholson) próbuje poskładać swoje życie po wydarzeniach, które miały miejsce w poprzednim sezonie. Tymczasem zaczynają się szerzyć plotki o tym, że na zboczu pobliskiej góry zostanie zbudowane kasyno. Gdy sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a matka Kopusa, Marie (Tamara Tunie) ostro sprzeciwia się planom otworzenia kasyna, dochodzi do szokującego odkrycia. Pod koniec odcinka otwierającego drugi sezon popełnione zostaje niespodziewane morderstwo, pociągające za sobą burzliwy ciąg zdarzeń mających związek między innymi ze sposobem utylizacji odpadu toksycznego.

W drugim sezonie serialu The Red Road każda postać staje przed ciężką próbą: Jean poznaje mroczne sekrety swojej rodziny, Kopus walczy z wyrzutami sumienia, a Harold musi zdecydować, gdzie są granice jego moralności. Czy uda im się znaleźć drogę do odkupienia?

W drugim sezonie serialu The Red Road zagrają ponownie: Jason Momoa (Gra o tron, Road to Paloma), Martin Henderson (Diabelska przełęcz, The Ring), Julianne Nicholson (Masters of Sex, Sierpień w hrabstwie Osage), Tamara Tunie (Prawo i porządek: sekcja specjalna, Żona idealna), Lisa Bonet (Przeboje i podboje, The Cosby Show), a także Allie Gonino (The Lying Game, Hidden Away), Kiowa Gordon (Saga: Zmierzch, Wind Walkers) oraz nominowany do nagrody Golden Globe® Tom Sizemore (Szeregowiec Ryan, Black Helikopter w ogniu, Pearl Harbor, Gorączka). Po raz pierwszy do serialu dołączył rdzenny aktor amerykański Wes Studi (Road to Paloma, Hell on Wheels), który wcielił się w rolę plemiennego szefa Levi’ego. Producentem serialu są Aaron Guzikowski i Sarah Condon wraz z Randall Einhorn (Fargo, Wilfred), która niedawno została producentem wykonawczym serialu.

Drugi sezon serialu The Red Road dołączył do grona niezależnych seriali dramatycznych kanału Sundance Channel, do którego należy między innymi trzeci sezon niezwykle popularnego serialu Rectify.

Więcej informacji można uzyskać na stronie:
www.sundancechannel.pl
www.facebook.com/sundancepl

O Sundance Channel
Kanał Sundance Channel realizuje misję wspierania kreatywności sformułowaną przez jego założyciela Roberta Redforda, przez co jest telewizją stworzoną dla niezależnie myślących widzów szukających czegoś nowego. Odważny, pomysłowy i bezkompromisowy Sundance Channel oferuje widzom różnorodny i ciekawy wybór doskonałych niezależnych filmów fabularnych i dokumentalnych oraz oryginalnych programów telewizyjnych. Poza szeroką dystrybucją na terenie Ameryki Północnej Sundance Channel jest dostępny na terenie Europy, Azji, Ameryki Łacińskiej, w północnej Afryce i na Bliskim Wschodzie. Kanał należy i jest obsługiwany przez spółkę AMC Networks Inc. (ogólnoświatowy oddział AMC Networks). Sundance Channel jest rozpoznawalną i przyciągającą widzów marką dostępną w jakości HD na wielu platformach.

AMC Networks International
AMC Networks International (AMCNI), globalny oddział AMC Networks, oferuje popularne programy rozrywkowe, które docierają do widzów w ponad 140 krajach i terytoriach na całym świecie, tj. Afryka, Azja, Europa, Ameryka Łacińska czy Bliski Wschód. AMCNI obejmuje globalne kanały Sundance Channel i AMC, jak również popularne kanały lokalne z różnych kategorii programowych. Więcej informacji można uzyskać na stronie: www.amcnetworks.com/amcni

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.