GALA MEN już w sprzedaży – Portal PR - 24PR
GALA MEN już w sprzedaży

28.11.2015 Kategoria: media. Autor: admin

Tegoroczne wydanie specjalne magazynu „Gala” – „GALA MEN” ukazuje się 26 listopada i pozostanie w sprzedaży przez dwa miesiące do 25 stycznia, w cenie 9,99 zł i w objętości 140 stron. Wydanie jest klejone, na okładce ma lakier dyspersyjny matowy i wybiórczo lakier UV z dodatkowym kolorem pantone.

Gwiazdą okładkową magazynu jest GEORGE CLOONEY – przystojny, bogaty, spełniony zawodowo. Ma piękną i mądra żonę, bywa stałym gościem prezydenta USA, chociaż jeszcze 10 lat temu nikt nie traktował go poważnie. „Gala” pisze również o DANIELU CRAIGU, który dzięki roli Jamesa Bonda zyskał międzynarodową sławę i majątek. „Gala” rozmawia z JOANNĄ JĘDRZEJCZAK – supergwiazdą MMA i mistrzynią świata organizacji UFC, z BERNARDEM MINIER – urzędniku celnym, który został najpopularniejszym pisarzem we Francji i z ratownikiem MICHAŁEM WIECZORKIEM, który żyje na walizkach, żeby móc w każdej chwili wyruszyć na misję ratowniczą. „Gala” pisze też o 10 najciekawszych nowych modelach samochodów, o ulicznych wyścigach motocyklowe Isle of Man TT oraz o legendzie Formuły 1 – NIKIM LAUDZIE.
Wydanie będzie promowane w prasie oraz w internecie (kobieta.pl, gala.pl, glamour.pl, stylio.pl, focus.pl, rodzice.pl, elle.pl) oraz w punktach sprzedaży.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.