Garden wchodzi w nową kategorię – syropy – Portal PR - 24PR
Garden wchodzi w nową kategorię – syropy

28.11.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

To zupełna nowość w ofercie marki obecnej na rynku od 1998 roku. Garden (AN Soki) poszerzył swoją ofertę o innowacyjną linię podwójnie skoncentrowanych syropów – tym samym marka weszła w nową kategorię produktową. Produkty Garden dostępne są od listopada w czterech smakach: malina, wiśnia, truskawka oraz malina z żurawiną. Pod względem wydajności w stosunku do ceny syropy Garden nie mają sobie równych.

Wprowadzenie innowacyjnej oferty w segmencie syropów owocowych to dla marki Garden rozpoczęcie zupełnie nowego rozdziału. Nowe produkty wyróżnia znacząco wyższa wydajność w porównaniu z syropami konkurencji. Butelka syropu Garden o pojemności 440 ml umożliwia przygotowanie ponad 9,2 l napoju – wydajność zwykłych syropów w butelkach 440 ml to ok. 4-5 l.

Nowa oferta skierowana jest do konsumentów poszukujących w syropach nie tylko walorów smakowych, ale także bardzo dobrego stosunku wydajności do ceny. Podwójnie skoncentrowane syropy owocowe Garden oferowane są w butelkach z korkiem niekapkiem, z etykietą utrzymaną w estetyce znanych i lubianych napojów Garden. Wprowadzenie syropów Garden na rynek będzie wspierane działaniami trade marketingowymi w hurcie i detalu.

Syropy Garden:
 malina
 malina z żurawiną
 wiśnia
 truskawka

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.