Książki pełne wspaniałych przygód już w zestawach Happy Meal®! – Portal PR - 24PR
Książki pełne wspaniałych przygód już w zestawach Happy Meal®!

09.11.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Od piątku 6 listopada do każdego zestawu Happy Meal dołączona będzie jedna z czterech książek do wyboru. „Czytajmy z McDonald’s®” to program, który już od wielu lat łączy rodziców i dzieci we wspólnej pasji. Są nią książki i wspólne spędzanie czasu. Książki McDonald’s rozwijają nie tylko wyobraźnię, ale także zdolności manualne. Oprócz fantastycznych opowieści zawierają też zabawne naklejki, które umożliwiają dodatkową super zabawę!

W zestawach Happy Meal po raz kolejny pojawiły się książeczki do czytania. Tym razem najmłodsi mogą wybrać spośród czterech tytułów. Każda z książek opowiada o zupełnie innych, niesamowitych przygodach!

Niesamowita Piątka – z nimi nie można się nudzić! Dołączcie do Niesamowitej Piątki i przeżyjcie ekscytujące przygody na wyspie Kirrin.

Tajemnicze królestwo – wejdźcie do magicznego świata przyjaźni i zabawy, by poznać Elę, Maję i Joasię. Sprawdź wraz z nimi, co kryje magiczne pudełko, odwiedź zaczarowany pałac i poznaj jego niezwykłych mieszkańców.

Akademia mamutów – podążajcie śladem mamutów Oskara i jego siostry Arabelli, by odbyć niesamowitą podróż przez epokę lodowcową. W akademii mamutów można się świetnie bawić, ale i wiele nauczyć.

Morska wyprawa – zanurkujcie w morskim świecie i przeżyjcie niezapomnianą przygodę z Maksem. Poznajcie przy tym niezwykłe stworzenia, które żyją głęboko pod wodą.

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 156 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą. Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej. W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko albo Kubuś Mus o smaku bananowo-jabłkowo-marchewkowym oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych. Od 6 listopada do zestawów dołączone są książki, które zapewniają najmłodszym doskonałą rozrywkę i rozwijają ich wyobraźnię.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.