MagnifiCo dla Floral Moral – Portal PR - 24PR
MagnifiCo dla Floral Moral

17.11.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja magnifiCo nawiązała współpracę z nową marką modową Floral Moral. Odpowiadać będzie za działania public relations oraz wsparcie w sektorze social media.

FLORAL MORAL to nowa polska marka modowa, umiejscowiona na rynku w sektorze tzw. street wear. W swojej misji ma ubierać osobowości w ich własne poczucie wartości, stąd maksyma marki „Dress yourself in your own personality”. Ubrania Floral Moral to proste, dobrej jakości bluzy, t-shirty i koszule, które są tłem dla intrygujących nadruków. W nadrukach kryje się sedno i moc marki. Są to hasła, sformułowania bądź ilustracje podkreślające charakter klienta. Jego osobowość, poczucie humoru, a także dystans do siebie i do świata. W nadrukach marka ucieka od zalewającej rynek wulgarności i niskiego poziomu żartów. Stawia na inteligentny dowcip, przewrotność i dwuznaczność.

Agencja odpowiadać będzie za działania public relations i social media, w tym współpracę z blogosferą. Projekt prowadzić będzie Karolina Maria Siudyła wraz z zespołem – Katarzyną Pińkowską i Karoliną Goczoł. Współpraca została zawarta na zasadzie rekomendacji na czas nieokreślony.

Właścicielką i założycielką marki Floral Moral jest dziennikarka i prezenterka telewizyjna Katarzyna Laskowska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.