Nowy salon marki Gatta w Centrum Handlowym Arkadia – Portal PR - 24PR
Nowy salon marki Gatta w Centrum Handlowym Arkadia

11.11.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

We wtorek, 10 listopada, Gatta, wraz ze swoją ambasadorką Justyną Steczkowską, uroczyście otworzyła, odmieniony salon w warszawskiej Arkadii. Miejsce utrzymane w pastelowej, kobiecej stylistyce, w wyjątkowy sposób eksponuje nową, zmysłową bieliznę marki. W salonie nie zabraknie też rajstop klasycznych, modowych i funkcyjnych oraz odzieży z najnowszej kolekcji. Salon stworzono w zgodzie z potrzebami nowoczesnych klientek i z poszanowaniem klasycznych zasad feng shui.

Nowy salon marki nie zmienił swojej lokalizacji – nadal znajduje się na I piętrze centrum – zmiana dotyczyła natomiast jego stylistyki i koncepcji – wnętrze jest teraz wyjątkowo kobiece i zmysłowe. Nowoczesny i zarazem subtelny salon w wyjątkowy sposób eksponuje nową ofertę marki Gatta – kolekcję bielizny Gatta Intimate. Jest to nowoczesne i eleganckie miejsce dla kobiet.
Nowy salon stworzono z udziałem specjalistów feng shui, respektując jego zasady.
Poza bielizną w salonie znaleźć można także regularną kolekcję marki Gatta – odzież i rajstopy. Zakupy w nowym salonie ułatwi usprawniona nawigacja – został on podzielony na strefy. Klientki szybciej odnajdą chociażby klasykę, trendy, rajstopy funkcyjne.
We wtorek, 10 listopada, pierwszą klientką nowego salonu, która jednocześnie dokonała jego oficjalnego otwarcia, była ambasadorka marki Gatta – Justyna Steczkowska.
Nowy salon marki Gatta mieści się w Centrum Handlowego Arkadia, przy Al. Jana Pawła II 82 w Warszawie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.