Prestiżowa Srebrna Perła dla ZPR Media SA – Portal PR - 24PR
Prestiżowa Srebrna Perła dla ZPR Media SA

12.11.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Wydawnictwo ZPR Media SA zdobyło nagrodę Srebrnej Perły w międzynarodowym konkursie content marketingu Pearl Awards 2015. W kategorii Corporate Social Responsibility nagrodzono „Magazyn 60+”, przygotowywany dla ePRUF SA (Pelion Helathcare Group). Ogłoszenie wyników odbyło się 10 listopada w Nowym Jorku.

„Magazyn 60+” jest publikacją przeznaczoną dla osób w starszym wieku, które są zainteresowane zdrowym stylem życia i chcą jak najdłużej zachować sprawność fizyczną, intelektualną oraz dobrą formę psychiczną. Tytuł uwzględnia specyficzne zainteresowania i potrzeby pokolenia 60-, 70- i 80-latków. Dominuje w nim pozytywny przekaz, podkreślający jak bogata, twórcza i przyjemna może być jesień życia. Bezpłatne egzemplarze „Magazynu 60+” dostępne są w sieci aptek „Dbam o zdrowie”. Czasopismo wręczane jest przez farmaceutę osobom zainteresowanym z grupy docelowej.

Pearl Awards to najważniejszy międzynarodowy konkurs dla twórców content marketingu. Organizatorem jest The Content Council. Do tegorocznej edycji Pearl Awards zgłoszono blisko 500 projektów z całego świata. ZPR Media SA to jedyne polskie wydawnictwo prasowe, które zakwalifikowało się do ścisłego finału tegorocznego konkursu.

Dział Custom Publishing, funkcjonujący w ramach ZPR Media SA, tworzy na zlecenie klientów biznesowych magazyny wewnętrzne i zewnętrzne, wydawnictwa promocyjne, edukacyjne, poradniki. Zrealizował projekty dla takich firm, jak m.in.: ePRUF, Bayer HealthCare Group, Henkel Polska, Merck Group, Small Planet Airlines, Enter Air czy Mercedes Benz. Redaktor naczelną działu Custom Publishing jest Ilona Szajkowska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.