Rekordowe rabaty w M1 – Portal PR - 24PR
Rekordowe rabaty w M1

09.11.2015 Kategoria: Handel. Autor: admin

We wszystkich centrach handlowych sieci M1 w dniach 14 i 15 listo-pada będą obowiązywały oferty rabatowe. Zniżki przygotowane przez sklepy i punkty usługowe sięgają nawet 80%!

Weekend 14-15 listopada będzie sprzyjał poprawie jesiennego humoru dzięki zakupom w wyjątkowo niskich cenach. Sklepy i punkty usługowe różnych marek działające w ogólnopolskiej sieci centrów handlowych M1 przygotowały akcję z rekordowymi rabatami. Tym samym jesień nabierze zupełnie nowych, zakupowych kolorów.
Księgę rabatów rekordowych, czyli zbiór kuponów z atrakcyjnymi zniżka-mi, można znaleźć w najnowszym, listopadowym numerze magazynu AVANTI. Oferta obowiązuje na cały asortyment sklepu lub na wybrane towary – informacji na ten temat należy szukać na kuponie lub u sprze-dawcy.
Zniżki w ramach Weekendu Rabatów Rekordowych sięgają nawet 80%! Sprawia to, że pomysł spędzenia jesiennych, weekendowych dni 14 i 15 listopada na zakupach w M1 jest naprawdę kuszący.
Weekend Rabatów Rekordowych nie tylko pozwoli korzystać z atrakcyj-nych zniżek, ale również wygrać trochę gotówki, aby powiększyć skalę swoich zakupów. Przez 5 dni poprzedzających akcję zniżkową, tj. od po-niedziałku 9 listopada do piątku 13 listopada, w radiu RMF FM będzie zor-ganizowany konkurs. Codziennie dwóch uczestników wygra w nim 250 złotych.
Centra handlowe M1 w całej Polsce zapraszają do wspólnej zabawy oraz na korzystne zakupy.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.