Termo Organika sponsorem książki „Historia tysiąca lęków” – Portal PR - 24PR
Termo Organika sponsorem książki „Historia tysiąca lęków”

28.11.2015 Kategoria: Patronaty medialne. Autor: admin

Największy producent styropianu w Polsce, Termo Organika została sponsorem książki Tomasza Kozłowskiego – uczestnika ekstremalnej misji Polska Stratosfera, którą również wsparła krakowska firma. „Historia tysiąca lęków” to zapis konfrontacji autora z jego własnymi lękami, nieustannym przełamywaniem ograniczeń i trudów w trakcie wychodzenia z tzw. strefy komfortu podczas przygotowań do niezwykłej misji.

Niespełna rok po zakończonej sukcesem misji, podczas której załoga Polskiej Stratosfery wpisała się
w historię światowej aeronautyki i ustanowiła nieoficjalny rekord świata oraz trzy oficjalne rekordy Europy w skoku formacji spadochronowej z balonu na ogrzane powietrze, ukazała się książka jednego ze skoczków Polskiej Stratosfery – Tomasza Kozłowskiego. Termo Organika od lat wspiera odważne przedsięwzięcia m.in. projekt Polska Stratosfera, dlatego firma została również sponsorem nietuzinkowej książkowej pozycji.
– Wsparcie książki „Historia tysiąca lęków”, która może pomóc innym ludziom w konfrontacji ze swoimi lękami i słabościami jest jeszcze jednym dowodem na to, że poza budowaniem odpowiedzialnej i solidnej marki dla Termo Organiki najważniejszy jest zawsze człowiek – mówi Tomasz Kozłowski, autor książki.
Historia tysiąca lęków – dla kogo?
Tomasz Kozłowski jest psychologiem, coachem, doświadczonym szkoleniowcem i trenerem team-buildingu. Jest również autorem projektów szkoleniowych dotyczących funkcjonowania zespołów
w trudnych warunkach. „Historia tysiąca lęków”, to książka o przeróżnych lękach, wypełzających nie wiadomo skąd. O lękach społecznych, o niczym nieuzasadnionej potrzebie spełniania cudzych oczekiwań i o rozrastających się w naszych głowach katastroficznych obrazach przyszłości. Książka pokazuje również siłę drobnostek, które przybierają monstrualne rozmiary i zaczynają mieć niemal nieograniczony wpływ na procesy podejmowania przez nas ważnych życiowych decyzji.
W książce Tomasza Kozłowskiego czytelnik nie znajdzie opisów różnorakich sposobów na pozbycie się lęków, ale ma szansę odnaleźć motywację, aby się z nimi zmierzyć. Autor zachęca również czytelnika do refleksji, przypominając, że nie ma możliwości doświadczenia poczucia bycia spełnionym, jeżeli nie pokona się samego siebie.
Najbliższe spotkanie autorskie odbędzie się 3 grudnia 2015 roku w warszawskiej Kinotece,
Plac Defilad 1, o godz. 19.00.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.