Zimowa kuchnia Cukru Królewskiego – Świąteczna kampania promocyjna – Portal PR - 24PR
Zimowa kuchnia Cukru Królewskiego – Świąteczna kampania promocyjna

28.11.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Na przełomie listopada i grudnia Südzucker Polska S.A. rozpoczyna bożonarodzeniową kampanię promocyjną produkty Cukru Królewskiego. Działania podjęte w minionych latach odniosły sukces, dlatego producent marki zdecydował o powtórzeniu sprawdzonych praktyk. Tym samym, poza reklamą i komunikacją PR, tegoroczna kampania skupi się na: promocji konsumenckiej, eventach z gofrobusem w roli głównej oraz degustacjach w wybranych sklepach.

Polacy uwielbiają „Słodkie gesty”
Wzajemna wymiana życzliwości i pyszne gofry z cukrem pudrem to znak rozpoznawczy akcji „Słodkie gesty”, która po raz trzeci zawita do wybranych polskich miast. W listopadzie internauci zdecydowali, że w tym roku za słodkie gesty otrzymamy cieplutkiego gofra w: Szczecinie, Białymstoku, Łodzi i po raz trzeci w Krakowie. Pierwszych 500 życzliwych i serdecznych mieszkańców każdego z wymienionych miast, którzy przyjdą na spotkanie z ekipa gofrobusa, otrzyma też szablony do dekoracji cukrem pudrem. Słodki pojazd odwiedzi pierwsze z miast już 28-29 listopada, a pozostałe – w trzy kolejne przedświąteczne weekendy. Informacji o terminie i lokalizacji gofrobusa szukać można m.in. na: https://www.facebook.com/ZycieJestSlodkie. Okazję do skosztowania słodkości oprószonych cukrem pudrem będą mieli również klienci 30 wybranych sklepów wielkopowierzchniowych. Degustacje odbędą się w weekendy 12-13 oraz 19-20.12.2015.

www.zimowakuchnia.pl
Kolejnym elementem kampanii bożonarodzeniowej Cukru Królewskiego będzie promocja konsumencka, która potrwa od 1 do 20 grudnia 2015 r. W tym czasie każdy, kto zakupi dwa dowolne produkty tej marki (z wyłączeniem cukru białego 1 kg), będzie mógł otrzymać ściereczkę kuchenną z oryginalnym hasłem. Wyróżni ona kuchnię i z pewnością wywoła uśmiech na twarzach odwiedzających nas gości. Schemat jest niezwykle łatwy: po dokonaniu zakupu należy odwiedzić stronę www.zimowakuchnia.pl, odpowiedzieć na proste pytanie weryfikujące, wybrać wzór ściereczki, odesłać go wraz ze skanem lub zdjęciem paragonu pod wskazany adres i czekać na listonosza. Do rozdania jest aż 3 000 ściereczek kuchennych. Każdy konsument może dokonać dowolnej liczby zgłoszeń, dzięki czemu ma szansę otrzymać większą liczbę ściereczek.

Promocja konsumencka poza działaniami PR wsparta zostanie reklamą w mediach, która pojawi się m.in. w: kobiecych, kulinarnych i lifestylowych serwisach online, na internetowej platformie telewizyjnej – TVN Player, w wyszukiwarce internetowej Google oraz w prasie konsumenckiej.

Za działania z zakresu ATL, BTL oraz experiential marketing odpowiada dział client service agencji Havas Engage Warsaw. Zakupu mediów dokonał dom mediowy Arena Media Communications. Za komunikację PR odpowiada krakowska agencja Open Media.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.