16 grudnia poznamy zwycięzców Plebiscytu „Design dla konesera” – Portal PR - 24PR
16 grudnia poznamy zwycięzców Plebiscytu „Design dla konesera”

11.12.2015 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

W najbliższą środę redakcja miesięcznika „Dobre Wnętrze” ogłosi wyniki Plebiscytu „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”. O nagrody w dwunastu kategoriach rywalizują przedmioty wyposażenia wnętrz, które wyróżniają się ciekawym wzornictwem i nowatorskimi technologiami. Zwycięzców wybierają Czytelnicy „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu internetowym i SMS-owym. Specjalne wyróżnienia przyznają eksperci miesięcznika – czołowi polscy architekci wnętrz.

– Trzy pierwsze edycje plebiscytu „Design dla konesera” spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno producentów nominujących produkty w konkursie, jak i czytelników wybierających zwycięzców. Duża liczba osób głosujących w Plebiscycie dowodzi, że Polacy interesują się wzornictwem, a ich wymagania wobec produktów rosną. Poszukujemy przedmiotów wyjątkowych, które uczynią nasze domy nie tylko piękniejszymi, ale i lepszymi miejscami do życia. „Dobre Wnętrze” od 18 lat wspiera w tym dążeniu swoich odbiorców, pomagając odróżnić dobre wzory od złych – mówi Małgorzata Tomczyk, redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”.
Uroczysta Gala IV Edycji Plebiscytu „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015” odbędzie się 16 grudnia o godz. 19.00 w Kinie Iluzjon w Warszawie (ul. Narbutta 50a). Poprowadzi ją Małgorzata Tomczyk i Paweł Sokół, architekt wnętrz z pracowni EXIT DESIGN, zdobywca głównej nagrody w tegorocznym konkursie International Design & Architecture Awards. Partnerem Strategicznym Gali jest Firma STEGU.
Pierwsza edycja konkursu „Design dla Konesera” została zorganizowana w 2012 roku z okazji 15-lecia „Dobrego Wnętrza”. Wówczas redakcja miesięcznika wraz z architektami wnętrz wytypowali najbardziej popularne przedmioty dla domu w ostatnich 15 latach, które kojarzyły się Polakom z luksusem, nowoczesnością i świadczyły o dobrym guście. Plebiscyt odbywa się od tego czasu regularnie i ma na celu propagowanie najlepszego wzornictwa. Firmy, których produkty biorą udział w konkursie, cenią fakt, że wyboru zwycięzców dokonują Czytelnicy.

ZPR Media SA jest największym polskim wydawcą prasowym w segmencie wnętrzarskim. Ma w porfolio ekskluzywny magazyn „Dobre Wnętrze” a także miesięczniki poradnikowe „Moje Mieszkanie” i „M jak mieszkanie”. Wydaje również: Numery Specjalne magazynów „Moje Mieszkanie” i „Dobre Wnętrze” a także „Architekturę od wnętrza”, dodatek miesięcznika „Architektura-murator”. Żelazną pozycją wśród wydawnictw wnętrzarskich wydawnictwa jest od lat ekskluzywny katalog „Urządzamy dom i mieszkanie”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.