Alior Bank zaprasza na świąteczną iluminację Nowego Światu! – Portal PR - 24PR
Alior Bank zaprasza na świąteczną iluminację Nowego Światu!

04.12.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

5 grudnia br. o godz. 17:00 ul. Nowy Świat w Warszawie zalśni złoto-burgundowymi barwami. Alior Bank, który objął w tym roku mecenat nad świąteczną iluminacją, zadba o wyjątkowy, świąteczny wygląd tej reprezentacyjnej ulicy.

Pierwszy weekend grudnia to od lat magiczny moment, w którym Warszawa pięknieje, dzięki świątecznym dekoracjom. Tak będzie także w tym roku. 5 grudnia o 17.00 na stołecznych ulicach rozbłysną tysiące lampek.

Wyjątkowe będą dekoracje na ul. Nowy Świat, od ronda de Gaulle’a do ul. Świętokrzyskiej, bo mienić się będą, charakterystycznymi dla Alior Banku, złoto-burgundowymi kolorami. Dekoracje pojawią się na ulicznych latarniach, a szpaler choinek ozdobi ponad 7,5 tysiąca bombek.

Podczas sobotniej uroczystej inauguracji iluminacji nie zabraknie także innych atrakcji przygotowanych przez Urząd Miasta. Z Placu Zamkowego, na którym tradycyjnie stanie wielka choinka, ruszy barwny orszak świętego Mikołaja. Orszak przejedzie od ulicy Miodowej, Krakowskim Przedmieściem i Nowym Światem, aż do ulicy Chmielnej. Przy rondzie de Gaulle’a, na skrzyżowaniu ul. Nowy Świat i Alei Jerozolimskich,
w otoczeniu błyszczących choinek, stanie wyspa Alior Banku. Jej głównym elementem będzie melonik. po brzegi wypełniony prezentami. Dodatkowo spacerowicze, którzy w sobotę przechadzać się będą ul. Nowy Świat, będą mogli spotkać hostessy Alior Banku rozdające słodkie upominki.

Już teraz Alior Bank serdecznie zaprasza wszystkich warszawiaków oraz turystów do odwiedzenia Nowego Światu i oglądania świątecznej iluminacji. Na magiczny spacer przy świetle tysięcy lampek będzie można się wybrać do 2 lutego 2016 r.

Warty podkreślenia jest fakt, że do oświetlania ul. Nowy Świat wykorzystywane są energooszczędne światełka ECO-LED, które zużywają 10-krotnie mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.