IKEA Kraków i Open Media kolejny rok razem – Portal PR - 24PR
IKEA Kraków i Open Media kolejny rok razem

17.12.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

=IKEA Kraków przedłużyła współpracę z Open Media Public Relations. Krakowska agencja już piąty rok odpowiada za realizację spójnej strategii działań wizerunkowych firmy w środowisku lokalnym.

IKEA Kraków opiekę nad swoim wizerunkiem po raz pierwszy powierzyła agencji Open Media w lipcu 2012 roku. Współpraca poprzedzona była trzymiesięcznym okresem próbnym, do którego krakowska agencja przystąpiła po wygraniu konkursu ofert. Od tego czas nieprzerwanie Open Media odpowiada za realizację spójnej strategii działań wizerunkowych IKEA Kraków, w tym m.in. za przygotowywanie informacji prasowych, budowanie trwałych relacji z mediami lokalnymi i regionalnymi, bieżące wsparcie Klienta w komunikacji marketingowej oraz planowanie, przygotowanie strategii i organizację wydarzeń kierowanych do najbliższego otoczenia.
Od początku współpracy team pracujący dla IKEA Kraków tworzą Agnieszka Dźwigoń oraz Przemysław Pawluś.

IKEA Kraków istnieje od 1998 roku. We wrześniu 2011 roku zakończyła się przebudowa sklepu, po której obiekt stał się jednym z najnowocześniejszych sklepów IKEA w Polsce. W międzynarodowym konkursie IKEA Store Award 2014, IKEA Kraków uznana została za jeden z 5 najlepszych sklepów IKEA na świecie. Ocenie poddawane były m.in. takie czynniki, jak: standardy pracy, niska rotacja pracowników, współpraca z lokalnymi dostawcami czy zadowolenie klientów. IKEA Kraków oferuje ponad 9 tys. produktów zlokalizowanych w 64 inspirujących wnętrzach. Ponadto posiada przestronną restaurację na 500 miejsc siedzących z bezpłatnym dostępem do Internetu, miejscem dla karmiącej mamy oraz strefą zabawy dla najmłodszych, a także bezpłatną bawialnię „Czarodziejski Las Smaland” z profesjonalną opieką dla dzieci w wieku 3-10 lat.

Agencja Public Relations Open Media powstała w 2003 roku i szybko zyskała sobie grono wiernych klientów. Prowadzi m.in. krótko, średnio oraz długofalowe kampanie PR dla firm, produktów i usług. Wśród Klientów agencji znaleźli się między innymi: GlaxoSmithKline, Walmark, Europlant PhytoPharm, Suedzucker Polska, Polpharma, Bonarka City Center, Galeria Bronowice, Tarasy Zamkowe, IKEA Kraków, i’coo, Hauck, Bank BPH, ITI Multikino i wielu innych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.