Multum PR nowym członkiem związku Dolnośląscy Pracodawcy – Portal PR - 24PR
Multum PR nowym członkiem związku Dolnośląscy Pracodawcy

10.12.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Wraz z początkiem grudnia, wrocławska agencja Multum PR dołączyła do Dolnośląskich Pracodawców, którzy jako regionalny związek Konfederacji Lewiatan zrzeszają aktywnych pracodawców i przedsiębiorców z Dolnego Śląska.

 Jesteśmy firmą wrocławską, działającą głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Dzięki członkostwu w związku mamy możliwość uczestniczenia w projektach, które mogą realnie przełożyć się na rozwój przedsiębiorczości w tym regonie. Organizacje integrujące lokalnych przedsiębiorców i pracodawców cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzięki podejmowanym w ramach związku inicjatywom możemy nie tylko poszerzać swoją wiedzę, ale także tworzyć ciekawe kooperacje  informuje Paweł Ciećkiewicz, członek zarządu Multum PR.

Głównym zadaniem Dolnośląskich Pracodawców jest reprezentacja oraz ochrona interesów swoich członków wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji państwowej, a także samorządu terytorialnego. Ponadto związek bierze udział w opracowniu i wdrożeniu przedsięwzięć, które mają na celu ograniczenie bezrobocia w regionie.

Multum PR to wrocławska kreatywna agencja public relations działająca od 2008 roku. Siłą Multum PR jest doświadczenie jej pracowników i grona zaprzyjaźnionych konsultantów. Różnorodne zainteresowania, praca na rzecz dużych i małych przedsiębiorstw z bardzo różnych branż: od przemysłu wydobywczego, przez sektor finansowy i medyczny, po IT gwarantują, że każda firma znajdzie w Multum PR odpowiedniego konsultanta.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.