Nowa usługa lokowania produktu w Havas Media Group – Portal PR - 24PR
Nowa usługa lokowania produktu w Havas Media Group

03.12.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Nowa technologia cyfrowego product placementu pozwala zmienić każdy przekaz telewizyjny w wyrafinowaną reklamę.
Reklamodawców martwi rosnąca rzesza osób, które unikają tradycyjnej reklamy, dlatego te stają się coraz bardziej wyrafinowane. Nowa technologia, dostępna jako usługa w Havas Media Group i realizowana we współpracy z firmą Mirriad, umożliwia product placement skrojony na miarę odbiorców danego programu czy filmu.

Dzięki technologii, produkty lub marki mogą pojawić się w konkretnych scenach na zasadzie product placementu lub też, jako wzmocnienie przekazu, w formie reklamy wyświetlanej np. na ścianie w tle sceny. Technologia pozwala na lokowanie produktu w zależności od tego, do kogo skierowany jest przekaz tak, aby pasował do płci, wieku, a nawet przychodu grupy docelowej. Chodzi o to, żeby każdą markę pokazać w jak najlepszym kontekście, produkt nie tylko ma wyglądać dobrze, ale ma przede wszystkim przekazywać konkretną wartość z punktu widzenia reklamodawcy.

Havas Media Group – wiodąca na świecie grupa specjalistów w dziedzinie marketingu i komunikacji. W jej skład wchodzą niezależne agencje mediowe Havas Media i Arena Media, wspierane przez Havas Sports & Entertainment – największą na świecie sieć agencji budujących zaangażowanie marek w marketing sportowy i rozrywkowy. Zarówno Havas Media, Arena Media, jak i Havas Sports & Entertainment korzystają na co dzień z wiedzy wyspecjalizowanych jednostek rozwijanych w ramach struktury Havas Media Group: Artemis (globalna sieć zarządzania danymi), Ecselis (performance marketing), Mobext (sieci mobilne), Socialyse (media społecznościowe) i Affiperf (globalne narzędzie zakupowe Havas w obszarze RTB). Za content marketing w globalnej sieci Havas odpowiadają: Havas Sports & Entertainment, Cake (Paryż, Londyn, Nowy Jork), Havas Hospitality i Havas Productions. Od 2013 roku polskim oddziałem Havas Media Group zarządza Małgorzata Węgierek.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.