Nowy MarcPol na warszawskim Bemowie. – Portal PR - 24PR
Nowy MarcPol na warszawskim Bemowie.

17.12.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

16 grudnia br. przy ul. Morcinka 3b ruszył nowy sklep MarcPol na warszawskim Bemowie. Świeżo otwartą placówkę wyróżnia zupełnie odmieniona identyfikacja wizualna, w tym nowe logo polskiej sieci handlowej. MarcPol tym samym nie tylko wzmacnia swoją obecność na rynku handlu detalicznego, ale i wkracza w kluczową fazę rebrandingu sklepów. W najbliższym czasie MarcPol planuje otwarcie kolejnych osiem sklepów w nowym formacie.

Założona w 1988 roku polska sieć sklepów spożywczych MarcPol przechodzi obecnie gruntowną modernizację. Właśnie rozpoczęto decydującą fazę zmian polegającą
na odświeżeniu logo i zmianie wyglądu sklepów, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Otwarta placówka przy ul. Morcinka 3b to pierwszy MarcPol w nowych zielono-czerwonych barwach z logo po rebrandingu.
„Nowe logo, które pojawiło się na szyldzie naszego sklepu na Bemowie to wyraz kluczowej fazy zmian, w które wkracza nasza firma w kolejnym ćwierćwieczu swojego istnienia. Chcemy działać jeszcze bliżej lokalnych społeczności, z którymi coraz to bardziej ścisła współpraca, ma być podstawą działalności naszej firmy. Dzięki takiemu modelowi biznesowemu jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości produkty o pewnym miejscu pochodzenia.” – tłumaczy Marek Mikuśkiewicz, Prezes Zarządu firmy MarcPol S.A.
Nowy MarcPol na Bemowie to sklep osiedlowy, w którym można zrobić codzienne zakupy w sposób wygodny i szybki. Na 160 m2 funkcjonalnej powierzchni znaleźć można bogaty asortyment produktów, w tym świeżej żywności, która jest wizytówką polskiej sieci handlowej MarcPol. Starannie selekcjonowane mięsa, wędliny, wędzone i mrożone ryby oraz sery podawane są tradycyjnie „zza lady”. Sezonowe warzywa i owoce, które znaleźć można w sąsiednim dziale o swojskiej nazwie „Zieleniak” pochodzą w większości od lokalnych dostawców. Na klientów nowej placówki czeka również świeże pieczywo codziennie wypiekane na miejscu.

Sklep na Bemowie stanowi 62 placówkę sieci MarcPol, z których większość zlokalizowana jest w województwie mazowieckim. W najbliższym czasie zostanie otwartych kolejnych osiem sklepów MarcPol w nowym formacie.
Sklep MarcPol przy ul. Morcinka 3b w Warszawie czynny jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 7.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz w niedzielę od godziny 9.00 do 18.00.

***
MarcPol S.A. powstał w 1988 roku. Jest jedną z największych polskich sieci handlowych liczących ponad 60 placówek, zbudowaną wyłącznie w oparciu o polski kapitał. W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4000 mkw., supermarkety, jak i mniejsze sklepy, w których Klienci robią codzienne zakupy. Drugim filarem działalności jest budowa i zarządzanie obiektami handlowymi. Potwierdzenie wybitnych osiągnięć w zakresie rozwoju polskiego handlu stanowią liczne nagrody oraz tytuły przyznane sieci handlowej MarcPol oraz jej założycielowi i Prezesowi Markowi Mikuśkiewiczowi.
Więcej na www.marcpol.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.