„Podaruj świąteczny prezent” z Alior Bankiem! – Portal PR - 24PR
„Podaruj świąteczny prezent” z Alior Bankiem!

17.12.2015 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Alior Bank rozpoczyna akcję „Podaruj świąteczny prezent” i zaprasza do dzielenia się dobrem! Każdy, kto do 21 grudnia br. zapali światełko na stworzonej przez Bank elektronicznej choince, wesprze w ten sposób pięć placówek wychowawczych i opiekuńczych z Gdańska, Krakowa, Krasnegostawu, Szczecina i Warszawy.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Alior Bank przygotował akcję charytatywną „Podaruj świąteczny prezent”. Jej celem jest wsparcie finansowe placówek opiekuńczych dla dzieci. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy zapalić światełko na elektronicznej choince, która już czeka na specjalnej stronie: http://iluminacje.aliorbank.pl. Każda osoba może zapalić lampkę na świątecznym drzewku jeden raz.
Gdy światełka na choince zostaną zapalone 25 000 razy, wówczas Alior Bank przekaże pięciu wybranym placówkom opiekuńczym i wychowawczym wsparcie w postaci 25 000 zł. Po 5 000 zł dla każdej instytucji.
Pomoc uzyskają: Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC w Gdańsku, Dom Dziecka nr 9
w Warszawie, Dom Małego Dziecka w Krakowie, Dom Dziecka w Krasnymstawie oraz Centrum Opieki nad Dzieckiem w Szczecinie.

Wystarczy jedno kliknięcie, by w tym wyjątkowym, przedświątecznym okresie, pomóc dzieciom, które tego wsparcia najbardziej potrzebują. Alior Bank zachęca wszystkich do udziały w tej szczytnej akcji. Do dzieła!

Akcja „Podaruj świąteczny prezent” jest elementem działań związanych z objęciem mecenatu nad Świąteczną Iluminacją warszawskiego „Nowego Światu”. Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem: http://iluminacje.aliorbank.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.