PolskiBusGold.com – Portal PR - 24PR
PolskiBusGold.com

16.12.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

PolskiBusGold.com – nadchodzi Nowa Strona Internetowa z długo wyczekiwanym Systemem Rezerwacji Miejsc!

• Rozpoczyna się kolejny etap rozwoju PolskiBusGold.com – startuje całkowicie nowa strona internetowa www.polskibusgold.com
• PolskiBusGold.com wprowadza dogodny system rezerwacji miejsc, na który czekało tak wielu pasażerów!
• Możliwość wyboru konkretnego miejsca przy dokonywaniu zakupu biletu poprzez stronę internetową www.polskibusgold.com na podróże realizowane po 11 stycznia
• Ceny biletów na trasy G4 Warszawa – Wrocław oraz G6 Warszawa – Kraków rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!
• Dodatkowo na wybranych kursach zostaje dodana ogromna pula dodatkowych biletów po 1 zł + 1 zł za rezerwację w ramach Wielkiej Zimowej Bonanzy!

16 grudnia to wyjątkowy dzień w historii PolskiBusGold.com, marki premium PolskiBus.com. Nadszedł czas, aby przedstawić całkowicie nową stronę internetową www.polskibusgold.com, której wygląd, funkcjonalność i nowoczesność zastosowanych rozwiązań pozytywnie zaskoczą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Przyjazna w użytkowaniu wyszukiwarka połączeń, wszelkie informacje o marce podane użytkownikowi w niezwykle czytelnej formie oraz system rezerwacji, na który tak wielu pasażerów czekało. Od tej chwili pasażerowie PolskiBusGold.com mają możliwość rezerwacji konkretnego miejsca w autokarze przy zakupie biletu na trasy G4 Warszawa – Wrocław oraz G6 Warszawa – Kraków na podróże realizowane po 11 stycznia 2016 r. Cena każdego biletu rozpoczyna się od uwielbianej przez wszystkich ceny 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, na wybranych kursach udostępniona jest pula ekstra biletów za złotówkę w ramach Wielkiej Zimowej Bonanzy!
„W odpowiedzi na ogromną liczbę próśb od naszych Pasażerów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie innowacji, która jeszcze bardziej podwyższy standard podróży z PolskiBusGold.com. Nowa strona internetowa niesie ze sobą wprowadzenie systemu rezerwacji konkretnych miejsc
w autokarach marki Gold w trakcie procesu zakupowego. To ukłon w stronę pasażerów, którzy chcieliby jeszcze przed wejściem do autokaru wiedzieć gdzie usiądą i sami móc o tym decydować” – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji. „PolskiBusGold.com to coś więcej niż podróż. To całkowicie inny, zdecydowanie wyższy poziom komfortu. Od 21 września po polskich drogach jeżdżą autokary PolskiBusGold.com i do tej pory można było zakupić bilet na nie jedynie poprzez stronę www.polskibus.com. Nadszedł jednak czas, aby nasza marka premium otrzymała własną stronę internetową, która nie tylko umożliwi im zakup biletu, zarezerwowanie sobie miejsca w autokarze, ale również będzie dla nich źródłem aktualności dotyczących marki. Położyliśmy bardzo mocny akcent na funkcjonalność strony, jak również jej nowoczesny wygląd.”
Wprowadzenie systemu rezerwacji konkretnych miejsc w autokarze PolskiBusGold.com jest całkowicie innowacyjnym rozwiązaniem, które jest odpowiedzią na oczekiwania wielu pasażerów. Ponadto jest to ułatwienie dla grup podróżujących wspólnie, gdyż mogą od razu przy zakupie biletów zarezerwować miejsca obok siebie nie obawiając się, że zostaną rozdzieleni po wejściu do autokaru. Aby wejść na pokład autokaru należy okazać kierowcy bilet w formie elektronicznej bądź papierowej, z numerem rezerwacji oraz numerem zarezerwowanego miejsca. System rezerwacji konkretnych miejsc na kursy G6 Warszawa – Kraków oraz G4 Warszawa – Wrocław dostępny jest zarówno na nowej stronie www.polskibusgold.com, jak również na stronie PolskiBus.com. Zaś ceny wszystkich biletów rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Dodatkowo, Wielka Zimowa Bonanza obejmuje również wybrane kursy realizowane przez PolskiBusGold.com, a co za tym idzie biletów po 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej jest jeszcze więcej dostępnych dla Pasażerów.
PolskiBusGold.com jest nie tylko synonimem luksusu, ale również nowoczesności, dlatego nowa strona internetowa www.polskibusgold.com wyróżnia się niezwykle nowoczesnym designem, rozbudowaną funkcjonalnością, wysokim poziomem intuicyjności oraz stanowi bogate źródło informacji na temat marki, wyposażenia autokarów, realizowanych kursów i wszelkich wprowadzanych na bieżąco zmian. Każdy odwiedzający nie będzie miał żadnych problemów z odnalezieniem idealnego dla siebie kursu, dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce połączeń. Gdy Pasażer wybierze już kurs, to będzie mógł również wybrać konkretne miejsce w autokarze.
We flocie PolskiBusGold.com znajdują się całkowicie nowe autokary o luksusowych i przestronnych wnętrzach, które są przygotowane specjalnie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Każdy z ekskluzywnych i najwyższej jakości autokarów może zabrać na pokład 58 osób, w tym co niezwykle istotne będzie możliwość przewiezienia osób z niepełnosprawnością ruchową. Oferta PolskiBusGold.com jest także wzbogacona o darmowy poczęstunek serwowany przez profesjonalny i uroczy personel pokładowy PolskiBusGold.com, który w czasie całej podróży zadba o komfort pasażerów. Autokary są klimatyzowane, posiadają niezwykle komfortowe, odchylane fotele, a pasażerowie mają do dyspozycji jeszcze więcej miejsca na nogi, dostęp do bezpłatnego WiFi oraz gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym fotelem.

¬¬
PolskiBusGold.com
PolskiBusGold.com to luksusowa marka polskiego przewoźnika autokarowego PolskiBus.com, która jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających pasażerów. PolskiBusGold.com posiada wszystkie zalety PolskiBus.com (m.in. Wi-Fi, klimatyzacja, gniazdka elektryczne, toalety), oferując jeszcze wyższy standard dzięki zupełnie nowym udogodnieniom, takim jak większa przestrzeń na nogi, profesjonalna obsługa personelu pokładowego, catering czy możliwość rezerwacji miejsc, dokonywanej przy zakupie biletów. Najwyższej jakości autokary mogą zabrać na pokład 58 pasażerów, w tym osoby z niepełnosprawnością ruchową.
PolskiBusGold.com oferuje ekspresowe, bezpośrednie połączenia na linii G4 pomiędzy Warszawą i Wrocławiem (3 kursy dziennie) oraz G6, łączącej Warszawę i Kraków (4 kursy dziennie). Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie www.polskibusgold.com.
PolskiBusGold.com zapewnia swoim pasażerom najwyższy standard przy zachowaniu korzystnych cen. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć je w jak najkorzystniejszych cenach. Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibusgold.com oraz na www.facebook.com/polskibus.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.