Świąteczna akcja Papaya Films #pomagambomoge! – Portal PR - 24PR
Świąteczna akcja Papaya Films #pomagambomoge!

15.12.2015 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Co poza szukaniem prezentów i odpoczynkiem, można robić w święta? Przede wszystkim pomagać innym. Ekipa domu produkcyjnego Papaya Films wie, że najbardziej liczy się pomoc w grupie, więc właśnie ruszyli ze specjalnym świątecznym projektem. #Pomagambomoge to wyjątkowa akcja, w której może wziąć udział niezliczona ilość osób i przed świętami wspomóc Dom Samotnej Matki w Laskach.

Wspólnie można dużo więcej. Team Papaya udowadnia to nie tylko na planie filmowym, w codziennej pracy i w kontaktach z klientami, ale także w życiu prywatnym. Jednym z największych atutów tego domu produkcyjnego jest ich nietypowe i profesjonalne podejście do sprawy. Dlatego zamienili świąteczną wysyłkę do swoich kontrahentów na wyjątkowe „call to action”, które jest skierowane także do wszystkich przyjaciół, znajomych i fanów Papaya. #Pomagambomoge to specjalna akcja, w której oprócz studia bierze udział również salon Nailed it Warsaw. Wspólnie marki chcą pomóc tym najbardziej potrzebującym dlatego wsparcie skierowane jest do Domu Samotnej Matki w Laskach. Jak można dołączyć do akcji? Zasady są bardzo proste i naprawdę każdy może wziąć w niej udział:
• Trzeba przyjść do gabinetu Nailed It Warsaw przy ulicy Króżańskiej w Warszawie.
• Potem poprosić o manicure Papaya.
• Namalować symboliczne serduszko na serdecznym palcu.
• 50% kosztów wizyty zostanie przekazane dla Domu Samotnej Matki w Laskach.
• Trzeba też pamiętać, żeby zrobić zdjęcie swoich paznokci i udostępnić na prywatnym profilu w social media, aby zobaczyło akcję jak najwięcej osób i także chciało pomóc.
W czasie świątecznej gorączki warto na chwilę zatrzymać się w gabinecie Nailed it Warsaw i wspólnie z Papaya pomóc potrzebującym z Domu Samotnej Matki w Laskach. #Pomagambomoge zwiększa swój zasięg wraz z ludźmi biorącymi w nim udział – przekazując oficjalny # akcji inicjatywa może nieskończenie się rozrastać.
W tym roku chcieliśmy pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia w okresie świątecznym. Nadchodzi czas, w którym często zapominamy o własnych możliwościach i skupiamy się tylko na najprostszych rozwiązaniach. My nie płyniemy z nurtem ani w naszych projektach biznesowych, ani w życiu dlatego postanowiliśmy razem ze swoimi znajomymi, klientami i współpracownikami zachęcić do wspólnej pomocy. Akcja jest prosta, a zwiększa swój rozmiar i zasięg wraz z ludźmi, którzy do niej dołączają. Pomagajmy! Bo po prostu możemy to zrobić. – mówi Kacper Sawicki, szef Papaya Films.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.