Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem – Portal PR - 24PR
Virgin Mobile rozpoczyna współpracę z Grouponem

11.12.2015 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Największy wirtualny operator telefonii komórkowej w Polsce właśnie rozpoczął współpracę z popularnym serwisem zakupów grupowych – Groupon. Jej wynikiem jest wyjątkowa oferta „Sześciopak #DlaMnieSuper”, którą można będzie aktywować w promocyjnej cenie po zakupie vouchera na groupon.pl.

Virgin Mobile nie przestaje zaskakiwać i przygotował pakiet w ofercie bez umowy „Sześciopak#DlaMnieSuper” dając w nim nielimitowane rozmowy, smsy oraz aż 10 GB Internetu, które automatycznie będą się odnawiały przez 6 miesięcy od daty aktywacji. Dzięki voucherowi zakupionemu na stronie Groupon.pl za jedynie 9 zł, można zaoszczędzić aż 50% standardowej ceny pakietu. Koszt 6-miesięcznego abonamentu z voucherem to jedyne 177zł zamiast cennikowych 354zł.

Jak skorzystać z promocji?
W okresie od 10 do 31 grudnia 2015 roku na portalu Groupon dostępne będą vouchery w cenie 9zł, uprawniające do aktywowania oferty „Sześciopak #DlaMnieSuper”. Po zakupie, nabywca otrzyma specjalny kod, który należy wprowadzić na stronie Virgin Mobile, dzięki któremu cena pakietu zostaje zmniejszona o 50%.

Operator nie ograniczył oferty i z promocji będą mogli skorzystać nowi, obecni jak Ci, którzy zamierzają przenieść numer od innego operatora.

Warunkiem udziału w promocji jest wykorzystanie promocyjnego vouchera do 29.02.2016r.

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie operatora –www.virginmobile.pl/oferta/dlamniesuperx6

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.