Agencja Good One PR wesprze komunikacyjnie Ediko – Portal PR - 24PR
Agencja Good One PR wesprze komunikacyjnie Ediko

28.01.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Firma Ediko, oferująca kompleksowe wsparcie w zarządzaniu procesami związanymi ze środowiskiem druku w obszarze MPS, od połowy stycznia rozpoczęła współpracę z agencją Good One PR. Do zadań agencji należy obsługa public relations firmy na polskim rynku oraz doradztwo w zakresie promocji i reklamy.

ediko-logo-web-shadow (00000003)
Firma Ediko posiada ponad 20-letnie doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań i usług pozwalających na usprawnienie procesów związanych z powstawaniem oraz zarządzaniem dokumentami i informacją w firmie. Już w 1995 roku firma uzyskała status autoryzowanego przedstawiciela koncernu Lanier na terenie Polski, a obecnie jest partnerem handlowym oraz serwisowym marek: Lexmark, Samsung, czy Nashuatec z grupy RICOH.
Nowością w portfolio firmy Ediko jest autorska aplikacja MPS Satellite, dzięki, której możliwe jest wykonanie błyskawicznego micro audytu oraz ciągłego monitoringu drukarek funkcjonujących w sieci LAN lub WAN. Rozwiązanie to nie wymaga infrastruktury serwerowej. Wszystkie ważne informacje dotyczące urządzeń oraz ich eksploatacji przekazywane są za pomocą poczty elektronicznej. Taka metodyka pozwala na precyzyjną kontrolę drukarek, która z kolei umożliwia wprowadzenie zaawansowanych standardów Manage Print Services w firmie.
W ramach działań public relations agencja odpowiedzialna jest za PR korporacyjny, PR produktowy, e-PR oraz doradztwo w zakresie promocji i reklamy. Osobą kontaktową w sprawie projektu z ramienia agencji Good One PR jest Filip Korpała. Umowę podpisano na czas nieokreślony.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.