Film „Karbala” na DVD z „Gazetą Wyborczą” – Portal PR - 24PR
Film „Karbala” na DVD z „Gazetą Wyborczą”

28.01.2016 Kategoria: Książki. Autor: admin

Już w piątek, 29 stycznia br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić premierowe wydanie filmu „Karbala” na DVD.

Karbala_na_DVD_z_Wyborcza_promo (00000003)

„Karbala” w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza odsłania kulisy wydarzeń, które przez wiele lat opatrzone były klauzulą milczenia – to autentyczna historia jednej z najbardziej bohaterskich polskich bitew po II wojnie światowej.

Podczas islamskiego święta Aszura w irackim mieście Karbala dochodzi do ataku na ratusz. W obronie City Hall stają polskie i bułgarskie oddziały. Dysponując resztkami amunicji, pozbawieni łączności z bazą, muszą stanąć oko w oko z wrogiem. Rozpoczynają walkę z przeciwnikiem i własnym lękiem. Jedyną drogą ucieczki przed śmiercią jest zwycięstwo.

W rolach głównych w filmie występują: Bartłomiej Topa, Antoni Królikowski, Leszek Lichota, Tomasz Schuchardt, Christo Shopov oraz Michał i Piotr Żurawscy.

Film „Karbala” miał premierę kinową 11 września 2015 roku, w kinach obejrzało go ponad 400 tysięcy widzów. Jego koproducentem była Agora, a dystrybutorem NEXT FILM – spółka z grupy Helios.

Cena „Gazety Wyborczej” i książki z płytą DVD to 29,99 zł.

Film „Karbala” na DVD będzie również dostępny w regularnej sprzedaży od piątku, 29 stycznia br. w cenie 29,99 zł.

Wydanie „Gazety Wyborczej” z filmem „Karbala” na DVD jest promowane w stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku „Metrocafe.pl” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.