KANAŁ TELEWIZYJNY MOTOWIZJA WYBRAŁ AGENCJĘ PR – Portal PR - 24PR
KANAŁ TELEWIZYJNY MOTOWIZJA WYBRAŁ AGENCJĘ PR

19.01.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Promocją polskiego kanału motoryzacyjnego Motowizja zajmie się agencja Face it! Będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę public relations. W ramach współpracy agencja zajmie się strategią, doradztwem, a także realizacją działań komunikacyjnych i wizerunkowych Motowizji.

Projekt prowadzi Joanna Adamiak, prezes agencji, Dorota Steliga (Account Manager) oraz Aleksandra Iwaniuk (Junior Account Executive). Agencja Face it! działa od 2013 roku. Obecnie zajmuje się m.in. obsługą PR Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL, Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej Porozumienie bez barier, firmy medycznej Grena, programu wnętrzarskiego Szybkie Metamorfozy, a także działaniami marek w social media m.in. dla sieci Manicure Express, developera Eko-Park czy sklepów Dom Mody.

Motowizja to wyjątkowy kanał dla pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 30 wyselekcjonowanych amerykańskich i europejskich formatów oraz 10 produkcji polskich. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Kanał oferuje interesujące programy dla wielbicieli zarówno dwóch kółek (Motocyklowa Polska i Motovblog – prowadzone przez Wiktora W. Kammera czy Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski), jak i czterech (Motojazda – Garaż Motowizji prowadzony przez Marka Wieruszewskiego, Motowizja Sport News – przygotowywany przez Łukasza Siudaka). Motowizja to także sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii DTM, ADAC GT Masters, Audi TT Cup, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, GT4, Volkswagen Golf Cup oraz BMW is CUP. Kanał dociera do ponad 2 mln gospodarstw domowych, czyli do ponad 6 milionów Polaków z zasięgiem technicznym na poziomie 15%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emotronik, Videostar.
Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.