Kurczak Zagrodowy laureatem konkursu Superprodukt Mam Dziecko 2015! – Portal PR - 24PR
Kurczak Zagrodowy laureatem konkursu Superprodukt Mam Dziecko 2015!

19.01.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Kurczak Zagrodowy otrzymał pierwszą nagrodę w kategorii Produkty Spożywcze – Obiadki w plebiscycie „Superprodukt”, organizowanym przez magazyn Mam Dziecko. Prestiżowy miesięcznik już po raz piętnasty nagrodził produkty, które sprzyjają pozytywnemu rozwojowi maluchów.

Rekomendacje, którym warto ufać

Mam Dziecko to magazyn, który jest swoistym przewodnikiem dla młodych rodziców. Podpowiada, radzi i inspiruje, wspierając w wychowaniu dzieci od pierwszych miesięcy życia. Jedną z inicjatyw miesięcznika jest konkurs Superprodukt, który stanowi prawdziwą rekomendację dla rodziców wskazując najwyższej jakości produkty, po które warto sięgać.

W trosce o zdrowie najmłodszych

Żywność, którą można podawać najmłodszym, musi spełniać najsurowsze normy. Kurczak Zagrodowy, który w tegorocznej edycji konkursu otrzymał prestiżowe wyróżnienie „Superprodukt 2015”, to gwarancja jakości i wyśmienitego smaku, który trafia w gust nawet najbardziej wybrednych maluchów. Kurczaki Zagrodowe hodowane są w małych gospodarstwach na czystych ekologicznie terenach Podlasia, co sprzyja naturalnemu rozwojowi zwierząt, którym tworzy się przyjazne warunki życiowe, w tym kurniki z dostępem do światła słonecznego. Zagrodowy drób karmiony jest naturalną karmą bez GMO, dlatego też jest w pełni bezpieczny również dla dzieci. Ma w sobie wiele wartości odżywczych, a lekkostrawne mięso kurczaka stanowi jeden z podstawowych produktów w diecie dziecka.

Wyróżnienie w konkursie Superprodukt Mam Dziecko 2015, to ogromny zaszczyt dla marki Zagrodowy, a dla konsumentów wskazówka, jakie mięso warto wybrać, by zadbać w pełni o zdrowie najmłodszych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.