National Geographic Polska „Islam. Religia o wielu twarzach” – Portal PR - 24PR
National Geographic Polska „Islam. Religia o wielu twarzach”

28.01.2016 Kategoria: media. Autor: admin

ISLAM – Religia o wielu twarzach

Islam, kobiety królestwa Saudów, amerykański Park Narodowy Denali, czy skarby kryjące się pod Londynem. To wszystko w najnowszym, lutowym numerze magazynu National Geographic Polska!

NG Polska - okładka luty 2016 (00000003)
Choć, według różnych szacunków, istnieje nawet 10 tys. religii, nie znam żadnej, która nawoływałaby do czynienia zła. To interpretacje religii prowadzą do wypaczeń czy radykalizacji. Dziś tylko niewielki procent z tych „interpretujących” islam stanowi realne zagrożenie dla świata. Zasady, zgodnie z którymi żyją, to terroryzm w czystej postaci, który z religią ma niewiele wspólnego. Jednak to za ich sprawą o islamie mówi się teraz dużo. W tym wydaniu National Geographic piszemy, czym dzisiaj jest wiara w Allaha. Tylko jeśli coś zrozumiemy, możemy przestać się bać – pisze we wstępie Martyna Wojciechowska redaktor naczelna National Geographic Polska.
Dodatkowo w lutowym numerze National Geographic Polska będzie można przeczytać o kobietach królestwa Saudów, amerykańskim parku narodowym Denali, skarbach kryjących się pod Londynem, a także o krwawym biznesie, czyli o wartych miliony rogach nosorożców.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.