PREMIERA KSIĄŻKI „SLOW SEX. UWOLNIJ MIŁOŚĆ” – Portal PR - 24PR
PREMIERA KSIĄŻKI „SLOW SEX. UWOLNIJ MIŁOŚĆ”

28.01.2016 Kategoria: Ksiązki. Autor: admin

Dokąd uciec przed erotyczną rutyną, jak obudzić namiętność w długoletnim związku, jak rozwiązać odwieczne seksualne problemy bez pigułek i stresu – na te pytania odpowiada książka „Slow sex. Uwolnij miłość” Hanny Rydlewskiej i Marty Niedźwieckiej, która jutro – 28 stycznia br. ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora.

Slow_sex_okladka (00000003)

Czas, ciało, świadomość, uważność i rytuały – to pięć filarów, na których opiera się idea Slow sex. Pierwsza polska publikacja, która go dotyczy, to rozmowa dziennikarki Hanny Rydlewskiej z Martą Niedźwiecką, certyfikowaną trenerką seksualną specjalizującą się w zagadnieniach seksualności i relacji intymnych.
W pikantnej, momentami bardzo zabawnej opowieści przeplatanej pomysłami na erotyczne ćwiczenia Marta Niedźwiecka zachęca do otwarcia się na nowe doświadczenia, wyjścia z sypialni, gdzie panuje rutyna, i poszukiwania satysfakcjonującego, intensywnego i radosnego seksu.

– Wspaniały poradnik pozwalający każdej zainteresowanej parze odzyskać zapał oraz nabyć nowe umiejętności w pielęgnowaniu swojej seksualności – powiedział o książce seksuolog Andrzej Depko.

– To wyjątkowa książka o tym, jak nawrócić się na seks. Nie za pomocą Tindera, ale duszy łączącej kochanków. Swobodnych, wrażliwych i spragnionych erotycznego zbawienia, nie tylko orgazmu. Bo gdzie dwóch albo troje w imię Slow seksu, tam niekończąca się rozkosz i przyjemność lektury – powiedziała o wydaniu pisarka Manuela Gretkowska.

Od 28 stycznia br. książkę „Slow sex. Uwolnij miłość” będzie można kupić w salonach Empik, księgarniach Matras, w sieciach Media Markt i Saturn oraz w księgarniach, na Kulturalnysklep.pl, pod numerem telefonu 801 130 000, a także w formie e-booka na Publio.pl.

Więcej informacji o książkowych nowościach Agory:
https://www.facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA.

Wydawnictwo Agora zaprasza na przedpremierowe spotkanie z autorkami książki, które odbędzie się dziś, w środę 27 stycznia br. o godz. 19:00 w barze „Pies czy Suka” przy ul. Szpitalnej 8A w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Karolina Sulej. W programie wieczoru – niespodzianki dla gości. Wstęp wolny.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.