Warta z nowym Rzecznikiem Prasowym – Portal PR - 24PR
Warta z nowym Rzecznikiem Prasowym

27.01.2016 Kategoria: INNE. Autor: admin

Dawid Korszeń dołączył do TUiR Warta, gdzie objął stanowisko Rzecznika Prasowego drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce. Jednocześnie będzie pełnił obowiązki PR Managera.

Dawid Korszen_Warta_small (00000003)
Do zadań nowego Rzecznika należy m.in. zarządzanie komunikacją korporacyjną i produktową oraz aktywna współpraca z mediami. – Warta obrała ambitny kierunek rozwoju na rynku ubezpieczeń w Polsce. Do realizacji celów potrzebujemy doświadczonych, twórczych oraz efektywnych specjalistów. W tym momencie witamy w zespole Dawida, który z pewnością pomoże nam w budowaniu nowoczesnej i przyjaznej firmy, bazującej na otwartej i skutecznej komunikacji z mediami. Jestem pewna, że wniesie do naszego zespołu wiele nowych pomysłów, które wzmocnią Wartę i jej marki – mówi Bogusława Potacka, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR TUiR Warta.
Z branżą Public Relations Dawid Korszeń jest związany od 2007 r. Ostatnio zajmował stanowisko Konsultanta ds. PR w agencji Havas PR Warsaw, do której dołączył w listopadzie 2012 r. Odpowiedzialny był w niej za obsługę klientów z rynku finansowego oraz nieruchomości. Do jego kluczowych klientów należeli m.in. Polska Izba Ubezpieczeń, Atradius, Prudential Polska czy DTZ. Doświadczenie zdobywał również w innych wiodących agencjach na polskim rynku: Weber Shandwick, NBS Communications oraz Glaubicz Garwolińska Consultants.
Dawid Korszeń ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie
w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.