Abplanalp wybrał On Board Ecco Network – Portal PR - 24PR
Abplanalp wybrał On Board Ecco Network

20.02.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Abplanalp, jeden z największych dystrybutorów obrabiarek CNC w Europie Środkowej i Wschodniej, powierzył budżet agencji On Board Ecco Network. Współpraca obejmuje wsparcie komunikacyjne Programu Stypendialnego Fundacji Gene’a Haasa.

W ramach projektu 61 szkół z 15 europejskich krajów otrzyma od Fundacji Gene’a Haasa (GHF) stypendia na łączną kwotę 425 000 USD (377 000 EUR). W Polsce przyznano stypendia 12 szkołom. Celem stypendiów GHF jest podniesienie jakości kształcenia w europejskich programach szkoleniowych dotyczących produkcji. W Polsce za obsługę public relations projektu odpowiada On Board Ecco Network.
W ramach współpracy została zaplanowana strategia komunikacji i obsługa public relations programu. Projekt poprzedziło badanie „Potrzeby i bariery w rozwoju zawodowym uczniów szkół zawodowych i technicznych”.
Za obsługę projektu odpowiadał zespół komunikacji korporacyjnej specjalizujący się w projektach employer branding.

Abplanalp to jeden z największych dystrybutorów obrabiarek CNC w Europie Środkowej i Wschodniej. Holding Abplanalp składa się z sześciu niezależnych spółek, działających w Polsce, na Ukrainie, na Litwie, Łotwie i w Estonii oraz w Taszkiencie w Uzbekistanie, która to firma obsługuje kontrahentów z obszaru Kaukazu i Azji Centralnej. Centrala holdingu do dziś mieści się w Warszawie. Misją firmy jest zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań technologicznych, gwarantujących przewagę konkurencyjną partnerom biznesowym. Abplanalp nieustannie dąży do bycia liderem kompleksowych rozwiązań technologicznych w Polsce. Abplanalp Sp. z o.o., jest jedynym dystrybutorem obrabiarek marki Haas Automation na Polskę. Więcej na: www.abplanalp.pl
On Board PR Ecco Network świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Wspólnie z firmami PR z kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jedną z największych sieci firm PR na świecie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach (IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in. w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej agencję socialmediową Think Kong. www.onboard.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.