Agnieszka Kozak w Procontent Communication – Portal PR - 24PR
Agnieszka Kozak w Procontent Communication

05.02.2016 Kategoria: Agencje PR, Kariera. Autor: admin

Do zespołu Procontent Communication dołączyła Agnieszka Kozak i objęła stanowisko konsultanta. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Agencjach PR Synertime oraz Pełka Creatives. W Procontent dołączyła do zespołu zajmującego się projektami z zakresu kampanii społecznych oraz edukacyjnych.

A.Kozak (1) (00000003)
W agencji Synertime Agnieszka Kozak pracowała w dziale Brand PR. Realizowała projekty dla marki Wawel SA oraz Lubella. Współorganizowała również akcje CSR-owe dla podopiecznych Fundacji Wawel z Rodziną, będącej częścią krakowskiego producenta słodyczy.
Kolejnym krokiem w karierze Agnieszki była praca w agencji Pełka Creatives, gdzie była odpowiedzialna za realizowanie zadań z zakresu brand PR dla luksusowych marek kosmetycznych z branży sprzedaży bezpośredniej, takich jak ARTISTRY by Amway, czy Arbonne Poland. Jako członek zespołu w Pełka Creatives, stanowiła także wsparcie w zakresie corporate PR dla działań firmy Amway Polska.

O Procontent Commmunication
Procontent Communication jest firmą doradczą w dziedzinie PR i komunikacji należącą do jednej z największych światowych sieci firm public relations Global Reach PR, która poprzez 35 oddziałów na pięciu kontynentach oferuje swoim klientom prowadzenie globalnych kampanii komunikacyjnych. Główna siedziba Sieci mieści się w Londynie.
Procontent specjalizuje się w realizacji projektów z wielu obszarów komunikacji korporacyjnej, do których należą audyty, opracowanie strategii komunikacji firmy, prowadzenie biura prasowego, szkolenia medialne, media relations, organizacja konferencji prasowych, a także opracowanie, programów B2B oraz działań, których celem jest dotarcie do kluczowych liderów opinii. Procontent oferuje także szeroki zakres usług w zakresie PR produktowego, zarządzania sytuacją kryzysową, komunikacji wewnętrznej, public affairs, E-PR oraz CSR. Usługi świadczone przez Procontent oparte są na 15-letnim doświadczeniu członków zespołu w prowadzeniu projektów w zakresie kompleksowego doradztwa komunikacyjnego.
Projekty prowadzone przez Procontent otrzymały wiele nagród m.in. Złoty Spinacz, Effie, Stevie Awards, Spotlight Awards oraz tytuł Kampanii Społecznej Roku.
Więcej informacji o agencji na stronie www: http://procontent.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.