Akcja promocyjna „Dobra strona biegania” w GO Sport – Portal PR - 24PR
Akcja promocyjna „Dobra strona biegania” w GO Sport

29.02.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Z okazji zbliżającej się wiosny, dla wszystkich fanów biegania GO Sport przygotował specjalną promocję „Dobra strona biegania”. Rozpoczęła się ona 23 lutego i potrwa do 23 marca lub do wyczerpania zapasów. Akcja odwołuje się do głównej idei sieci, czyli promocji aktywnego i sportowego trybu życia m.in. poprzez popularyzację runningu.

Wiosna to idealny czas dla wszystkich miłośników biegania, których coraz częściej będziemy mogli zobaczyć w miejscowych parkach i na chodnikach. W ramach nowej akcji promocyjnej, w sklepach GO Sport znaleźć będzie można sprzęt, ubrania i akcesoria niezbędne do biegania, i fitnessu, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Oferta obejmuje znane i cenione marki sportowe oraz zapoznaje Klienta zainteresowanego bieganiem z marką Athlitech, techniczną marką sportową, którą można znaleźć wyłącznie w GO Sport.
Niezwykłą gratką dla fanów runningu będą damskie i męskie buty do biegania REVOLUTION marki Nike. Specjalna podeszwa środkowa, wykonana ze sprężystej, trwałej pianki phylon, zapewnia świetną amortyzację, podobnie jak meshowa cholewka. Buty przeznaczone są do biegania na utwardzonej nawierzchniach. Ich cena to jedyne 139 złotych.
To tylko jeden z produktów, jakie można znaleźć w promocji „Dobra strona biegania”. Szczegóły akcji oraz pełną ofertę znaleźć można w aktualnej gazetce promocyjnej lub na stronie internetowej http://www.go-sport.pl/gazetki/op3/index.html#p=1.
Oferta ważna do 23.03.2016 lub do wyczerpania zapasów.
***
Go Sport jest siecią sklepów sportowych o zasięgu międzynarodowym, należącą do Grupy Go Sport – jednego z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.