Album „Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości” z „Gazetą Wyborczą” – Portal PR - 24PR
Album „Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości” z „Gazetą Wyborczą”

05.02.2016 Kategoria: media. Autor: admin

We wtorek i środę, 9 i 10 lutego br. razem z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić dwie płyty CD z najpiękniejszymi polskimi miłosnymi przebojami.

Walentynki_2_CD (00000003)

Na pierwszej płycie, która ukaże się we wtorek, 9 lutego br. znajdą się takie utwory, jak: „Byłaś serca biciem” Andrzeja Zauchy, „Zawsze tam gdzie Ty” Lady Pank, „Jej portret” Bogusława Meca czy „Już nie zapomnisz mnie” z filmu „Zapomniane melodie”. Drugi krążek, dostępny w środę, 20 lutego br. będzie zawierać m.in. piosenki: „Jolka, Jolka, pamiętasz” Budki Suflera, „Prześliczna wiolonczelistka” Skaldów i „Jak się masz kochanie” zespołu Happy End.

Partnerami albumu są: Radio Pogoda i miesięcznik „Pogoda na życie”.

Cena „Gazety Wyborczej” i każdej z płyt CD to 11,99 zł.

Wydania „Gazety Wyborczej” z płytami CD „Najpiękniejsze polskie piosenki o miłości” są promowane w stacjach telewizyjnych (TVP1, TVN, Polsat oraz stacje tematyczne), w dzienniku „Metrocafe.pl” oraz poprzez autopromocję. Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.