Allianz w konkursie filmowym funduje wycieczkę do Disneylandu – Portal PR - 24PR
Allianz w konkursie filmowym funduje wycieczkę do Disneylandu

10.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Ruszył wspólny konkurs Allianz Polska i Radia Zet pod hasłem „Bezpieczni od A do Zet” – jego uczestnicy mają okazję wygrać rodzinną wycieczkę do Disneylandu. Konkurs towarzyszy też prowadzonej przez tę stację radiową akcji Start do Nart.

Aby wziąć udział w konkursie należy nagrać krótki film z wypowiedzią dziecka na temat tego, co chciałoby ubezpieczyć i dlaczego. Nagrania można przesyłać do 1 kwietnia za pośrednictwem formularza na stronie konkursowej prowadzonej przez Radio Zet: www.radiozet.pl/allianz

Spośród zgłoszonych filmów zostanie wybranych 20 najbardziej kreatywnych i ciekawych, które przejdą do finałowego etapu. Zdobywca głównej nagrody zostanie wybrany przez internautów w drodze głosowania, które będzie trwało od 4 do 15 kwietnia br. Zwycięzca otrzyma voucher na rodzinny wyjazd dla dwojga dorosłych i dwojga dzieci do Disneylandu pod Paryżem. Oprócz głównej nagrody Allianz funduje również dodatkowe nagrody w postaci sprzętu elektronicznego dla autorów pozostałych 19 finałowych filmów oraz nagrody dla głosujących na konkursowe filmy internautów, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór.

Konkurs towarzyszy też prowadzonej przez stację radiową do końca lutego akcji Start do Nart. Przez cały weekend w jednym z ośrodków narciarskich w specjalnej strefie rodzice mogą zgłosić swoje dziecko do konkursu, korzystając z możliwości nagrania własnego filmu w znajdującym się przy stoku profesjonalnym studiu nagrań.

Ośrodki, w których odbędą się weekendowe akcje, to Wierchomla (12-14.02), Szczyrk (19-21.02) oraz Białka Tatrzańska (26-28.02).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.