BBC I DISCOVERY COMMUNICATIONS OGŁASZAJĄ DŁUGOTERMINOWE PARTNERSTWO DOTYCZĄCE IGRZYSK OLIMPIJSKICH – Portal PR - 24PR
BBC I DISCOVERY COMMUNICATIONS OGŁASZAJĄ DŁUGOTERMINOWE PARTNERSTWO DOTYCZĄCE IGRZYSK OLIMPIJSKICH

02.02.2016 Kategoria: Sport. Autor: admin

BBC I DISCOVERY COMMUNICATIONS OGŁASZAJĄ DŁUGOTERMINOWE PARTNERSTWO DOTYCZĄCE IGRZYSK OLIMPIJSKICH

• BBC wyłącznym nadawcą free-to-air pięciu kolejnych Igrzysk Olimpijskich w Wielkiej Brytanii
• Discovery podkreśla gotowość do współpracy z lokalnymi partnerami na poszczególnych rynkach, aby zapewnić widzom jak najszerszy dostęp do relacji z Igrzysk Olimpijskich

BBC i Discovery Communications ogłosiły dzisiaj podpisanie długoterminowej umowy dotyczącej transmisji Igrzysk Olimpijskich w Wielkiej Brytanii. Porozumienie jest wynikiem trzydziestoletniej współpracy między nadawcami. Zgodnie z umową, BBC otrzyma na zasadzie sublicencji (od Discovery) wyłączne prawa FTA (kanały bezpłatne) do materiałów audiowizualnych oraz, bez wyłączności, prawa radiowe do Igrzysk Olimpijskich w latach 2022 i 2024. W zamian, Discovery będzie sublicencjonować od BBC na wyłączność prawa telewizyjne dla kanałów płatnych w Wielkiej Brytanii dla Igrzysk odbywających się w latach 2018 i 2020.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.