BIOXSINE – Debiut na polskim rynku dermokosmetyków dla kobiet! – Portal PR - 24PR
BIOXSINE – Debiut na polskim rynku dermokosmetyków dla kobiet!

27.02.2016 Kategoria: uroda. Autor: admin

Na polski rynek dermokosmetyków dla kobiet wkraczają właśnie szampony BIOXSINE DERMAGEN DLA KOBIET. To pierwsza premiera przewidziana przez markę BIOXSINE na 2016 rok w Polsce. Linia składająca się z czterech specjalistycznych szamponów i komplementarnej ich względem odżywki zasili półkę kosmetyków premium.

Bioxsine DarmaGen Femina_oily label copy (003)

„Ostatnie lata obecności marki BIOXSINE na polskim rynku pokazały nie tylko doskonały odbiór tych produktów przez konsumentów, ale również dużą chłonność rynku względem produktów specjalistycznych z zakresu dermokosmetyków premium. Stąd nasza decyzja by w okresie Dnia Kobiet wykonać ukłon w stronę naszych konsumentek poprzez wprowadzenie dedykowanej im serii kosmetycznej. Linia BIOXSINE DERMAGEN DLA KOBIET to cztery specjalistyczne szampony odpowiadające potrzebom kobiecych włosów. Obok naszego kultowego BIOCOMPLEXU B11 (unikalnej ziołowej mieszanki stworzonej w laboratoriach Biota), który zadecydował o sukcesie naszych produktów na świecie, w szamponach dla pań znalazły się składniki dedykowane ich potrzebom. Dzięki nim włosy nie tylko nie wypadają, ale również pozostają lśniące, nawilżone i łatwo się rozczesują. Z kolei proponowana przez nas odżywka nie tylko uzupełnia działanie szamponu, ale również zapełnia niszę w zakresie odżywek zapobiegających wypadaniu włosów. Badania pokazują, że Polacy chcą kupować kosmetyki ekskluzywne, dlatego z przyjemnością dostarczymy im kolejnych rozwiązań proponowanych przez nasze laboratoria. W 2016 roku planujemy wprowadzenie dużej gamy produktów wyspecjalizowanych, o których będziemy informować już wkrótce” – mówi Michał Kowalski, Dyrektor Generalny polskiego oddziału BIOTA Laboratories.

Koncern BIOTA od ponad dekady buduje silną pozycję w segmencie dermokosmetyków na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria opracowujące formuły produktów oraz prowadzące badania naukowe. Kosmetyki BIOXSINE łączą w sobie unikalne roślinne składniki z doświadczeniem naukowym, co daje bardzo wysoką skuteczność działania. Jakość potwierdzają badania Instytutów Badawczych m.in. Dermatest Germany. Na polskim rynku produkty BIOXSINE dostępne są w kanale farmaceutycznym- czyli w aptekach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.