BUDNER S.A. podwójnie nagrodzone podczas BUILDER AWARDS 2016 – Portal PR - 24PR
BUDNER S.A. podwójnie nagrodzone podczas BUILDER AWARDS 2016

19.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

18 lutego br. odbyła się Gala Buildera, podczas której zostały rozdane nagrody miesięcznika BUILDER 2016. BUDNER S.A. nagrodzono po raz kolejny wyróżnieniem BUDOWLANA FIRMA ROKU 2015, a Jarosław Brzozowski – Członek Zarządu ds. operacyjnych, współtworzący sukces firmy – otrzymał wyróżnienie specjalne – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2015.

Jaroslaw Brzozowski (00000003)

Jarosław Brzozowski związany jest z branżą budownictwa od 25 lat. Specjalizuje się w zakresie budownictwa kubaturowego. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej na wydziale Inżynierii Lądowej w specjalności Konstrukcje Budowlane oraz ukończył studia podyplomowe dotyczące Wyceny Nieruchomości wg programu zatwierdzonego przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast na Politechnice Warszawskiej.
Od 15 lat jest współtwórcą sukcesu Budner S.A. – wszystkie inwestycje powstawały pod jego nadzorem. Do najciekawszych należą m.in. BTD w alei Niepodległości, Chmielna 25, Sky Office Centre, Wilanowska Okrąg, CH Modo, Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Rezydencja Łowicka.
Przez wiele lat był nominowany do nagrody Builder Awards jako OSOBOWOŚĆ BRANŻY przez Profesora Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej – Kazimierza Szulborskiego. Wspólnie konsultowali trudne warszawskie inwestycje, przy ulicach Dzielnej, Wilanowskiej, Siennej, Kasprzaka.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.