Cydr Lubelski zaprasza do Białki Tatrzańskiej – Portal PR - 24PR
Cydr Lubelski zaprasza do Białki Tatrzańskiej

02.02.2016 Kategoria: Imprezy, Konkursy, Sport. Autor: admin

Cydr Lubelski jednym ze sponsorów OSCYP Snowboard Contest – największych w Polsce zawodów snowboardowych. Osoba, która przeskoczy nad największą liczbą skrzynek z cydrem, zabierze do domu całą cydrową przeszkodę.

Cydr Lubelski na Miodzie

Od siedmiu lat OSCYP Snowboard Contest dominuje na polskiej scenie w organizacji pojedynków na snowboardowe triki. Każdy reprezentant lokalnej sceny chciałby przynajmniej raz stanąć na oscypowym podium. Najlepsi w kraju zawodnicy rywalizować będą na stoku Kotelnica w Białce Tatrzańskiej w niedzielę 7 lutego. Będziemy tam ze Strefą Cydru Lubelskiego.
Ósma odsłona OSCYPa to mnóstwo dodatkowych atrakcji dla wszystkich fanów sceny snowboardowej. Miłośnicy tworzenia editów video wezmą udział w GoPro Best Video Contest – konkursie na najlepszą relację filmową z zawodów, gdzie nagrodą jest GoPro HERO4 SILVER. Specjalną nagrodę dla najbardziej kreatywnego ridera w kategorii Best Trick przygotowuje firma NIXON. I przede wszystkim będzie szansa na zgarnięcie imprezowego arsenału w konkursie na najwyższe Ollie. Osoba, która przeskoczy nad największą liczbą skrzynek wypełnionych Cydrem Lubelskim, zabierze je do domu.
Dzień przed zawodami – w sobotę 6 lutego w Białce Tatrzańskiej zapraszamy na koncert Spragnionych Lata special edition. W Klubie Bania zagra najbardziej energetyczny góral świata – Gooral, niesamowicie charyzmatyczny artysta, który samą swoją osobowością gwarantuje ogromną dawkę pozytywnej energii. Jego elektroniczna góralszczyzna rozgrzewa do czerwoności!
Będziemy w Białce Tatrzańskiej przez cały weekend 5-7 lutego. Szukajcie strefy Cydru Lubelskiego – grzejemy, orzeźwiamy, rozdajemy gadżety i zapraszamy na Spragnionych Lata!

Więcej informacji na:
http://www.facebook.com/CydrLubelski
http://www.facebook.com/oscypsnowboardcontest
http://spragnienilata2016.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.