Drewniane słuchawki od Maxell – Portal PR - 24PR
Drewniane słuchawki od Maxell

23.02.2016 Kategoria: TECH. Autor: admin

Na polskim rynku dostępne są słuchawki marki Maxell wykonane w całości z drewna, metalu i tworzywa sztucznego.

Sercem słuchawek są 9mm głośniki, których konstrukcja oparta została o ferrytowe magnesy. Model charakteryzuje się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20Hz a 20kHz oraz czułością na poziomie 95dB. Impedancja w ich przypadku wynosi 16 omów, co pozwala uzyskać czysty dźwięk z telefonu lub odtwarzacza mp3.

Wooden-Canalz-Oak-2-No-Packaging-HR_xlrg (00000003)

Jak zapewnia producent, zastosowanie prawdziwego drewna do produkcji obudowy, wpływa na wzmocnienie efektu basowego, przy jednoczesnym wyeliminowaniu szorstkiego głosu na wyższych częstotliwościach. Efekt końcowy dostarcza głębokiego, melodyjnego dźwięku, niezależnie od rodzaju słuchanej muzyki.

Słuchawki przystosowane są do długotrwałego słuchania muzyki oraz współpracują z urządzeniami wszystkich popularnych firm, wyposażonymi w złącze jack 3,5mm.

Model dostępny jest w wersji Dąb i Mahoń i został objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 59 zł

Specyfikacja:
Głośniki: 9mm
Maksymalny pobór: 10mW
Impedancja: 16om
Magnes: Ferrytowy
Czułość: 95dB +/- 3dB (1kHz)
Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz
Wtyczka: 3.5mm
Długość kabla: 1.2m

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.