Firma RAFAKO S.A. zakwalifikowała się do II etapu IX edycji konkursu na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej – Złota Strona Emitenta. – Portal PR - 24PR
Firma RAFAKO S.A. zakwalifikowała się do II etapu IX edycji konkursu na najlepszą stronę internetową spółki giełdowej – Złota Strona Emitenta.

17.02.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Konkurs Złota Strona Emitenta organizowany jest po raz IX. Rozpoczął się 1 września ubr. W bieżącej edycji brało udział 907 spółek giełdowych z Polski i zagranicy, w tym RAFAKO S.A. Konkurs ma na celu ocenę stron internetowych firm, których akcje były notowane w dniu 31 sierpnia 2015 roku na GPW oraz na rynku NewConnect.

logo RAFAKO (00000003)

W tym roku do II etapu konkursu zakwalifikowano 55 spółek giełdowych najwyżej punktowanych w I etapie. Jak podają organizatorzy – spółki te wykazały się wysokim i bardzo wyrównanym poziomem zawartości merytorycznej witryn internetowych.

II etap konkursu rozpoczął się 15 lutego. Zakwalifikowane spółki zostaną poddane ocenie jury składającego się ze specjalistów w dziewięciu dziedzinach. Głównymi kryteriami oceny będą: jasność komunikatu, zawartość informacyjna; komunikacja z inwestorem; innowacyjność komunikacji; intuicyjność, ergonomia, zgodność z regułami nawigacji; poprawność zastosowanych technologii; estetyka strony; opinia inwestorów indywidualnych; opinia inwestorów instytucjonalnych; opinia inwestora zagranicznego.

Wyniki II etapu ogłoszone zostaną 15 kwietnia, a rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na czerwiec, podczas VIII Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG.

Lista spółek zakwalifikowanych do II etapu znajduje się na stronie www.zse.seg.org.pl.

AUTOR TEKSTU: JUSTYNA KORZENIAK, ADVENTURE MEDIA
ZDJĘCIE: LOGO RAFAKO
***

RAFAKO S.A. z Grupy PBG jest największym europejskim producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej, urządzeń ochrony środowiska oraz dostawcą kompletnych bloków energetycznych „pod klucz”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.