Fotolia na RemaDays 2016 – Portal PR - 24PR
Fotolia na RemaDays 2016

11.02.2016 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Bank zdjęć Fotolia znajdzie się w gronie wystawców targów RemaDays – jednych z największych targów reklamy na świecie. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-18 lutegow podwarszawskim Nadarzynie. Serwis Fotolia zaprezentuje najnowszą ofertę obejmującą już ponad 50 milionów kreatywnych obrazów!

Fotolia zaprasza do odwiedzenia stoiska nr E17 w hali F, gdzie będzie można zapoznać się
z najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku materiałów stockowych. Eksperci serwisu przedstawią nową ofertę, która oprócz zdjęć i grafik wektorowych obejmuje m.in. wideo
w jakości HD oraz kinografiki.

W czasie RemaDays zaprezentujemy również autorskie, nowoczesne rozwiązania technologiczne opracowane z myślą o rynku poligraficznym oraz web2print. Dodatkową okazją do odwiedzenia stoiska serwisu Fotolia jest nasze święto – w styczniu 2016 r. bank zdjęć Fotolia przekroczył 50 milionów obrazów w zasobach! Dla odwiedzających nasze stanowisko przygotowaliśmy konkurs i wiele niespodzianek – mówi Beata Jaroszewska, Dyrektor ds. Marketingu Fotolia Polska.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays są jedną z największych imprez branży reklamowej na świecie, w których udział zapowiedziało ponad 700 wystawców. Goście targów będą mieli okazję zapoznać się z pełną ofertą firm branży reklamowej
i poligraficznej obejmującą zarówno najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne,
jak i trendy.

Dojazd na RemaDays 2016
12. edycja Targów RemaDays odbędzie się w nowoczesnych halach wystawienniczych Warsaw EXPO w Nadarzynie k. Warszawy. W dniach 16-18.02.2016 r. organizatorzy zapewniają dojazd busami z dworca PKP Warszawa Zachodnia, ze stacji PKP Lotnisko Chopina oraz z lotniska im. Fryderyka Chopina. Bezpłatne busy będą kursowały co 15 minut.

O serwisie Fotolia
Fotolia jest liderem wśród dostawców zdjęć stockowych w Europie. Oferuje ponad 50 mln obrazów, grafik wektorowych oraz plików wideo dostępnych na licencji royalty-free. Założony w 2004 roku, serwis Fotolia dostarcza profesjonalne, wysokiej jakości oraz łatwo dostępne obrazy, których cena zaczyna się od 0,54 zł za pojedynczy obraz. Pliki są wolne od ograniczeń czasowych i geograficznych. Jako międzynarodowy dostawca serwis Fotolia oferuje najwyższej jakości obrazy różnorodnym klientom – zarówno dużym agencjom kreatywnym, prasie oraz wydawnictwom, jak i małym jednoosobowym firmom. Od stycznia 2015 roku Fotolia jest częścią rodziny Adobe.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem pl.fotolia.com lub na portalach: Facebook, Twitter, google+ oraz na blogu Fotolia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.