Fuzja baz partnerów LeadR i Openrate. LeadR zwiększa wolumen do 30 milionów rekordów. – Portal PR - 24PR
Fuzja baz partnerów LeadR i Openrate. LeadR zwiększa wolumen do 30 milionów rekordów.

05.02.2016 Kategoria: FIRMA, INFOPR. Autor: admin

LeadR, agencja marketingu bazodanowego, jeszcze w styczniu obsługiwała bazy liczące w sumie 22,5 miliona rekordów. Zgromadzone dane, zawierają informacje demograficzne i behawioralne na temat użytkowników Internetu, a w szczególności osób korzystających z poczty email.

Z początkiem lutego, agencja włączyła do swoich zbiorów bazy partnerów firmy Openrate. Do LeadR razem z rekordami przeszła kadra odpowiedzialna za sprzedaż oraz emisję kampanii. Prace w spółce rozpoczęli managerowie sprzedaży : Jakub Rzepka i Michał Karmiński oraz Traffic Krzysztof Pieńkowski.
Fuzja oznacza dla LeadR wzrost wolumenu baz o 30% – do 30 milionów rekordów. Obsługą danych zajmie się czternastoosobowy zespół specjalistów. Tak duży wolumen, połączony z technologią profilowanych mailingów, plasuje LeadR w czołówce polskich firm zajmujących się monetyzacją baz danych oraz email marketingiem.
-Kiedy w 2012 roku LeadR zaczynał oficjalnie jako spółka, dysponowaliśmy bazą 2 milionów rekordów. W firmie pracowało nas pięcioro – wspomina Sebastian Białousz, CEO LeadR. Od tamtej pory, systematycznie powiększaliśmy nasze wolumeny, rozwijaliśmy technologię i proponowaliśmy reklamodawcom coraz szerszy wachlarz narzędzi, pozwalających na dotarcie do odpowiedniego profilu konsumentów. Dziś mamy 30 milionów rekordów i trzydziestoosobowy zespół. Dla mnie, to wielki sukces i duma, że z małego działu udało się nam stworzyć prosperującą firmę, która stawia coraz bardziej ambitne kroki w obszarze big data. Dzięki zbiorom Openrate, dysponujemy potężnym zbiorem potencjalnych klientów dla kilkudziesięciu branż. Daje to w zasadzie nieograniczone możliwości targetowania kampanii naszych Klientów.
– Połączenie zasobów naszych spółek to świetny przykład na to, że konkurujące ze sobą podmioty mogą zawrzeć sojusz i wymienić doświadczenia rynkowe w nowym składzie. To ważna umiejętność, by w odpowiednim czasie wykorzystać nowe potencjały jakie niesie za sobą integracja. Idąc za tym, że jednym z kluczowych elementów profesjonalizmu jest satysfakcja i jak najwyższy standard obsługi Klientów, nasza fuzja będzie sprzyjać podwyższeniu jakości pracy z rynkiem – powiedziała Joanna Korczak, Członek Zarządu Openrate.
Monetyzacja baz danych, obok kompleksowej obsługi email marketingu, jest kluczowym produktem LeadR. Firma współpracuje z największymi domami mediowymi i sieciami afiliacyjnymi. Jeszcze w tym roku firma planuje rozwój nowych produktów, które umocnią pozycję spółki na rynku i zwiększą jej niezależność w zakresie wykorzystywanych technologii.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.