Gamingowa mysz ROG Sica w nowej wersji kolorystycznej Glacier White – Portal PR - 24PR
Gamingowa mysz ROG Sica w nowej wersji kolorystycznej Glacier White

23.02.2016 Kategoria: TECH. Autor: admin

ASUS Republic of Gamers rozszerza portfolio myszek dla graczy o ROG Sica w kolorze Glacier White z ulepszonymi przełącznikami Omron®. Ten przewodowy, optyczny model zaprojektowany został pod kątem prawo i leworęcznych graczy stosujących różne techniki chwytu oraz zoptymalizowaną pod gry MOBA.

ROG Sica Gaming mouse _Glacier White_full package (003)

ROG Sica Glacier White Posiada dwa niezależne przyciski i kółko przewijania. Zoptymalizowane gniazdo umożliwia prostą i szybką wymianę przełączników Omron®, a także dostosowanie siły oporu. Na podstawie testów określono ich wytrzymałość do 20 milionów kliknięć. Lewy i prawy przycisk oddzielono od obudowy myszki, co przekłada się na wyższą responsywność. Czujnik optyczny 5000 DPI oferuje prędkość śledzenia do 130 cali na sekundę, przyspieszenie 30g oraz polling rate na poziomie 1000 Hz. Pozwala to na uzyskanie szybkiego i precyzyjnego śledzenia ruchu myszy.
Mysz w kolorze białym, podobnie jak w ciemnej wersji kolorystycznej, otrzymała podświetlane logo ROG oraz charakterystyczne wzory na bokach, które są inspirowanymi sztuką Majów. Posiada pozłacane złącze USB 2.0 i stopkę z Teflonu® o niskim poziomie tarcia.
Innowacyjne oprogramowanie ROG Armoury pozwala dostosować funkcje przycisków, ustawienia wydajności oraz efekty świetlne przebijające spod logo ROG. Użytkownicy mogą zapisywać wybrane profile ustawień na wbudowanej pamięci flash.

DOSTĘPNOŚĆ I CENA
ASUS ROG Sica Glacier White będzie dostępna w Polsce od marca 2016
Sugerowana cena detaliczna: 219 zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.